Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TZ - potrzebna pomoc
gzp345
Gość

 
#1
TZ - potrzebna pomoc
Witam kolegów z klanu, je?li kto? si? s?abo orientuje, od tego sezonu pogrywam sobie w YDC Wink

Poza tym jestem redaktorem w naszej mz-etowej gazetce TZ. Z racji ?e pismakom zebra?o si? na masowe odej?cia, potrzebujemy nowych ludzi, którzy by ich zast?pili... Przede wszystkim przyda?by si? kto? do opisywania rozgrywek typu TM, LKJ czy LR i tu si? u?miecham najbardziej do Was Smile bo siedzicie w LR i si? na tym dobrze znacie, wi?c nie powinni?cie mie? k?opotów z ogarni?ciem tematu Tongue
na takiej w?a?nie zasadzie bardzo dobrze si? do nas wprowadzi? wiesiek, który odwala kawa? dobrej roboty w kwestii LK

pozdrawiam i licz? na ochotników, zw?aszcza ?e z racji sporych braków kadrowych, przy solidnej pracy literki RA mog? przyj?? znacznie szybciej ani?eli bywa?o to kiedy? Wink

w razie czego kontakt do mnie: gg 8048887
29.04.2010, 10:39
crevo
Gość

 
#2
TZ - potrzebna pomoc
jako byly TZ-towiec dodam, ze praca nie jest bardzo trudna. Potrzeba tylko troche czasu co tydzien (bo raz w tygodniu sa rozgrywki i wydanie TZ), troche weny tworczej by opisac mecze ciekawie i troche zaciecia do LR (to ma chyba kazdy kto tu gra) by wiedziec co sie dzieje. Generalnie praca nie jest ciezka, wszystkie materialy sa na forum (tabelka, terminarze itp), a jesli ktos ma regularnie troche wolnego czasu np w sobote to mysle, ze praca tez przyjemna i nie kolidujaca z zyciem osobistym. Poza tym z tego co wiem nawet jesli nie ma sie literek to i tak sa nagrody, dla tych ktorzy sie staraja.
29.04.2010, 10:47
gzp345
Gość

 
#3
TZ - potrzebna pomoc
zapomnia?em doda? ?e mamy jeszcze wolne M?ode wilki , MW po latach czy ligi zagraniczne...

ps crevo czy regulamin zabrania dublowania tematów? bo chcia?bym napisa? do wszystkich sekcji osobno by dotrze? do ka?dego Wink
29.04.2010, 10:51
michelinho91
Gość

 
#4
TZ - potrzebna pomoc
ja bym z ch?ci? do??czy? do TZ, móg?bym opisywa? rozgrywki które?, ale obecnie mam maturk? i w maju b?dzie ci??ko z czasem... :/
29.04.2010, 12:58
crevo
Gość

 
#5
TZ - potrzebna pomoc
ale po maju bedziesz mial najdluzsze wakacje w zyciu :-)

gzp, nie zabrania, tylko teraz bedziesz musial odpowiadac w kilku tematach naraz :-) ew. mozesz podlinkowac wszystkie do jednego.
29.04.2010, 13:14
michelinho91
Gość

 
#6
TZ - potrzebna pomoc
no tak, masz racj? i generalnie ch?tnie bym si? na to pisa? Smile tak sobie my?l?, ?e najfajniej by by?o jakbym móg? opisywa? LKJ Wink
29.04.2010, 13:40
agent_007
Gość

 
#7
TZ - potrzebna pomoc
Rodzina klanów Drastic wkrótce zaw?adnie tezetem :twisted:

Podepn? si? do tematu:

Je?li kto? ma jaki? ciekawych m?odych zawodników i chcia?by ich pokaza?, to zapraszam do mnie na KG.
Wymagania:
- maks 19 lat
- trzy (najlepiej cztery) dobrze rozwiniete skille (oczywiscie im zawodnik mlodszy tym wieksze moga byc ustepstwa)
- jak najmniej blokow

Im szybciej zg?osicie swoje m?ode pere?ki, tym szybciej znajd? si? one na ?amach gazetki.
29.04.2010, 17:08
crevo
Gość

 
#8
TZ - potrzebna pomoc
zdecydowalem jednak, ze lepsze miejsce dla tego tematu bedzie w sprawach innych, natomiast dodalem linki do niego na wszystkich podforach.

dodatkowo pozwolilem sobie na pewna samowolke i wyedytowalem posty agenta i gzp, sumujac ich posty z roznych tematow. Mam nadzieje, ze sie nie obrazicie panowie ;-)

tak bedzie nam latwiej prowadzic rozmowe, bo 5 roznych tematow ciezko sie czyta i sledzi ;-)
29.04.2010, 17:27
dwapak
Gość

 
#9
TZ - potrzebna pomoc
http://mzplayer.se/?id=0528151612

Z Kondysara b?dzie jeszcze ciekawy kwadrat ale zapewne nie nada si? do TZ.
Z Zawadzkiego (je?li si? nie poblokuje) mo?e by? ciekawy grajek ;]
28.05.2010, 18:33
michelinho91
Gość

 
#10
TZ - potrzebna pomoc
i co z t? prac? w TZ? Tongue
28.05.2010, 19:56
az19krzysiek
Gość

 
#11
Odp: TZ - potrzebna pomoc
Ja ze swojej strony zapraszam do pisania w TZ Wink W piłkarskim jak i hokejowym

Wynagrodzenie to 6 PT i członkostwo klubowe tygodniowo
02.04.2013, 21:17


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości