Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;)
speedway82 Offline

*

Liczba postów: 448
Dołączył: Jan 2022

#29
RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;)
No to wyjdzie Smile Albo zaczniemy bez tego co nie dolaczy majac 10 dni, sorry Smile Moim zdaniem to co robiles te 10 sezonow to jest przesada. Juz sama organizacja u-xx i seniorki powinna byc podzielona miedzy 2 ludzi. A oczekiwanie ze org bedzie codziennie aktualizowal liste, wysylal zaproszenia i zyl nadzieja ze wszyscy przyjma na czas to chyba lekki zart i sadze ze nikt na tym forum nie zgodzi sie ze to jest fair wobec tegoz orga. Kazdy manago wchodzi na MZ codziennie luknac trening nie mowiac o innych rzeczach. Majac wiszace zaproszenie do DC Ligi olewac to dluzej niz dzien to przepraszam ale pomylka i brak szacunku. Wiem, przepraszam, zaczela sie bezsensowna tyrada, a jeszcze nie zorganizowalem nawet sezonu ale bulwersuje mnie bardziej to ile musiales sie poswiecic przez ten czas ze tak piszesz. Tym wiekszy szacunek dla Ciebie ale i nauka na przyszlosc ze trzeba to troszeczke uciac bo ja to zorganizuje (z Twoja dalsza pomoca) chocby mialo mnie to zabic ale za sezon jak nie bede tego robil to nastepny musi tez chciec i zloty srodek by sie przydal. Juz mam jakies tam pomysly ale nic nie mowie bo tradycja to swietosc ale stojac w miejscu sie cofamy wiec na pewno cos przedstawie na nastepny sezon w tej kwestii.
04.04.2024, 00:14
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - przez speedway82 - 04.04.2024, 00:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości