Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarska rekrutacja
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#91
RE: Piłkarska rekrutacja
(15.12.2016, 20:26)przemas16 napisał(a): Przemas16 ,Przemek,17 lat,Bydgoszcz,Zakręt Smerzyn,IV liga ale tylko do konca sezonu i III poprzednio UPSG klan chcialbyn dołączyc do waszej Federacji w Managerzone ,sekcja Senior sory ze nie po kolej ale pisalem z telefonu ? Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam ??

Żeby przystąpić do naszej federacji nie musisz dołączyć do naszego klanu. Wystarczy, że w MZ'cie wyrazisz chęć przystąpienia do niej to ja zatwierdzę podanie i tyle. Klan to inna para kaloszy, więc jak się zdecydujesz to daj znać i przede wszystkim skład wklej itp.

Pozdrawiam
15.12.2016, 21:05
Odpowiedz
po10latach
Gość

 
#92
RE: Piłkarska rekrutacja
1. po10latach
2. Damian
3. 28
4. Wrocław
5. Korwin
6. Liga
7. 10,5 mln EUR http://mzplayer.se/?id=1216193481
8. Trafiłem przegladajac GB grzenek i pomyslalem ze chce grać w lepszymi - już czas. W swoim byłym klanie jestem w zasadzie liderem.
9. Seniorzy
10. Hooligans
11. Cele dotyczące klanu? Rozrywka, zabawa, dodatkowe rozgrywki w których mogę rywalizować i wspierać swoja druzyne.
Cele zespołu? Ekstraklasa, przy zachowaniu sredniej wieku max 28lat pierwszego składu Wink
12. Podróżuje sporo po swiecie wiec tutaj mozecie smialo pytać o wszystko (ponad 30 krajow za soba), gram amatorsko w pilke we Wrocławiu, pracuje jako dyrektor handlowy, cwicze na silowni, schudłem z 105 na 69 kg, z gier gram jeszcze tylko sporadycznie w League Of Legends.
16.12.2016, 22:08
Odpowiedz
grzenek
Gość

 
#93
RE: Piłkarska rekrutacja
(16.12.2016, 22:08)po10latach napisał(a): 1. po10latach
2. Damian
3. 28
4. Wrocław
5. Korwin
6. Liga
7. 10,5 mln EUR http://mzplayer.se/?id=1216193481
8. Trafiłem przegladajac GB grzenek i pomyslalem ze chce grać w lepszymi - już czas. W swoim byłym klanie jestem w zasadzie liderem.
9. Seniorzy
10. Hooligans
11. Cele dotyczące klanu? Rozrywka, zabawa, dodatkowe rozgrywki w których mogę rywalizować i wspierać swoja druzyne.
Cele zespołu? Ekstraklasa, przy zachowaniu sredniej wieku max 28lat pierwszego składu Wink
12. Podróżuje sporo po swiecie wiec tutaj mozecie smialo pytać o wszystko (ponad 30 krajow za soba), gram amatorsko w pilke we Wrocławiu, pracuje jako dyrektor handlowy, cwicze na silowni, schudłem z 105 na 69 kg, z gier gram jeszcze tylko sporadycznie w League Of Legends.

Siemanko Smile Witamy w klanie! Niedłuo powinien się pojawić którys z adminow i aktywuje konto. Ciesze sie, że to dzięki mnie zaczynasz nowe życie Wink Na pewno nie będziesz żałował tego kroku!
17.12.2016, 00:36
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

#94
RE: Piłkarska rekrutacja
Witaj Smile

Odnośnie podróżowania, na pewno jak będę miał pytanie to skorzystam. Akurat pracuje w turystyce, prowadzę grupy, sam też trochę zwiedzam, więc taka wymiana wiedzy na pewno mi pasuje Wink

Powodzonka w debiucie!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2016, 00:48 przez massior.)
17.12.2016, 00:48
Odpowiedz
po10latach
Gość

 
#95
RE: Piłkarska rekrutacja
Cześć cześć Wink

Ciebie massior to skads kojarze po nicku, ale nie wiem czy grales ponad 10 lat temu ?
Ja po dluzszej przerwie wrocilem i szczerze mowiac nie sledze co sie dzieje poza moim teamtem Big Grin 2

czekam na aktywacje konta i zobacze co i jak Smile
17.12.2016, 04:20
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

#96
RE: Piłkarska rekrutacja
Grałem w Hooligans kiedyś Wink
17.12.2016, 12:16
Odpowiedz
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

#97
RE: Piłkarska rekrutacja
(16.12.2016, 22:08)po10latach napisał(a): 1. po10latach
2. Damian
3. 28
4. Wrocław
5. Korwin
6. Liga
7. 10,5 mln EUR http://mzplayer.se/?id=1216193481
8. Trafiłem przegladajac GB grzenek i pomyslalem ze chce grać w lepszymi - już czas. W swoim byłym klanie jestem w zasadzie liderem.
9. Seniorzy
10. Hooligans
11. Cele dotyczące klanu? Rozrywka, zabawa, dodatkowe rozgrywki w których mogę rywalizować i wspierać swoja druzyne.
Cele zespołu? Ekstraklasa, przy zachowaniu sredniej wieku max 28lat pierwszego składu Wink
12. Podróżuje sporo po swiecie wiec tutaj mozecie smialo pytać o wszystko (ponad 30 krajow za soba), gram amatorsko w pilke we Wrocławiu, pracuje jako dyrektor handlowy, cwicze na silowni, schudłem z 105 na 69 kg, z gier gram jeszcze tylko sporadycznie w League Of Legends.

Witaj.

Podobnie jak u kolegów wcześniej.

Na wstępie standardowa niemal notka, czyli: zapoznaj się tematem, bo on wiele ważnych kwestii wyjaśnia:

http://drastic.com.pl/showthread.php?tid=2515

Pamiętaj, masz jakiś problem, coś Ci się nie podoba itp. to o tym pisz, a my postaramy się jakoś temu zaradzić. Nikt w myślach nie czyta, każdy może mięć inny charakter, więc bez informacji z Twojej strony problem może narastać, a tego przecież chcemy uniknąć.

Odnośnie przydziału: kończy się powoli obecny sezon LK, więc chyba nie ma sensu na siłę Cię przydzielać obecnie. Dogramy ten sezon, będą przygotowania do następnego sezonu to będziesz od razu w składach uwzględniony.

W razie problemów, pytań pisz, a postaramy się pomóc. Do mnie możesz pisać na priv tutaj na forum lub na KG na MZ.

Pozdrawiam
17.12.2016, 14:43
Odpowiedz
po10latach
Gość

 
#98
RE: Piłkarska rekrutacja
Bede pytać, bede dzwonic, bede narzekac Wink

Wiec dogram obecny sezon w Hooligans i ich o tym poinformuje.
17.12.2016, 17:48
Odpowiedz
pniewiaki Offline

*

Liczba postów: 5 309
Dołączył: Jul 2012

#99
RE: Piłkarska rekrutacja
widze po twoim wpisie ze sie dogadamy :

jeszcze poowiedz ze jestes kibicem legii Smile
17.12.2016, 21:10
Odpowiedz
milesiu Offline
Banned

Liczba postów: 3 160
Dołączył: Dec 2016

RE: Piłkarska rekrutacja
1. milesiu
2. Łukasz
3. 30
4. Białystok
5. Panstruga
6. Właśnie awansowałem do 4div.
7. 10,2mln http://mzplayer.se/?id=1226211292
8. Sezon temu szukałem klanu i massior do mnie napisał, napisali też inni i wybrałem inny klan. Niestety aktywność klanowiczów sprawiła iż podjąłem decyzje o zmianie klanu. Wasz klan wygląda na żyjący.
9. Seniorzy, u21 bez rewelacji ale mam, więc mogę w jakiejś słabszej sekcji grać.
10. Evolution Squad
11. Najbliższy cel to wygrać div5 cup. Drużynę mam wystarczająco dobrą, ale nie umiem znaleźć taktyki na grających skrzydłem. A najwięksi rywale tak grają. Następnie planuję awansować do div3 i krnąbnie sądzę, że mi się to uda. Choć pewnie nie zmasakruje tak div4 jak poprzednich lig i w końcu poniosę ligową porażkę.
W dalszej przyszłości planuję być najlepszy, ale ten cel wszyscy mająSmile
12. Mam 30 lat, żonę i dwie małe córeczki. Córeczki, bo już śpią, jak nie śpią to są diabły nie dzieciWink Zawodowo zajmuje się handlem.
W MZ grałem od 2003 albo 2004 roku przez jakieś 2lata. Dokładnie nie pamiętam. Z braku czasu i dostępu do internetu(w tamtych czasach internet w akademiku nie był standardemSmile) zamknąłem konto. Obecną drużynę założyłem w maju br i dosyć nieźle sobie radzę. MZ oczywiście jako rozrywka, bez spinki, ale wchodzę regularnie. Na swoim koncie LK mam jeden vo, w ostatnią sobotę ranny mecz zagrałem seniorami. Do tej pory nie wiem jak to się stało. W obecnym klanie kończę sezon i odchodzę. Obiecałem, że zagram też baraże. W seniorach na 99% baraży nie będzie. W LKJ baraże w tą sobotę. Baraż przeciwko Drastic Newbies, chyba Wasza sekcja. Z poprzedniego klanu odchodzę ze względu na zbyt małą aktywność klanowiczów. Grałem tam jeden sezon.
27.12.2016, 23:12
Odpowiedz
pniewiaki Offline

*

Liczba postów: 5 309
Dołączył: Jul 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
No to witamy Smile
27.12.2016, 23:29
Odpowiedz
grzela1 Niedostępny

*

Liczba postów: 2 640
Dołączył: Dec 2016

RE: Piłkarska rekrutacja
1. grzela1
2. Grzegorz
3. 22
4. Działoszyn
5. Banda Łysych
6. 5
7. około 4.5mln http://mzplus.com.ar/p?id=VJfVTK
8. massior napisał i jestem Wink
9. z racji sklady bardziej chyba do u-21
10. Magic Players
11. Hmmm... Bawić sie dobrze z Wami Big Grin 2
12. Mam 22 lata, jestem studentem na Politechnice Częstochowskiej, studiuje mechanike i budowe maszyn, zapalony amator sportu i tyle Big Grin 2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2016, 00:29 przez grzela1.)
28.12.2016, 00:28
Odpowiedz
grzenek
Gość

 
RE: Piłkarska rekrutacja
witam nowe twarze Wink życzę samych sukcesów w barwach DC!
28.12.2016, 00:35
Odpowiedz
massior Niedostępny

*

Liczba postów: 6 006
Dołączył: Sep 2012

RE: Piłkarska rekrutacja
No to witam dwie nowe twarze!

Fire działaj Smile
28.12.2016, 00:45
Odpowiedz
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 456
Dołączył: Jul 2011

RE: Piłkarska rekrutacja
(27.12.2016, 23:12)milesiu napisał(a): 1. milesiu
2. Łukasz
3. 30
4. Białystok
5. Panstruga
6. Właśnie awansowałem do 4div.
7. 10,2mln http://mzplayer.se/?id=1226211292
8. Sezon temu szukałem klanu i massior do mnie napisał, napisali też inni i wybrałem inny klan. Niestety aktywność klanowiczów sprawiła iż podjąłem decyzje o zmianie klanu. Wasz klan wygląda na żyjący.
9. Seniorzy, u21 bez rewelacji ale mam, więc mogę w jakiejś słabszej sekcji grać.
10. Evolution Squad
11. Najbliższy cel to wygrać div5 cup. Drużynę mam wystarczająco dobrą, ale nie umiem znaleźć taktyki na grających skrzydłem. A najwięksi rywale tak grają. Następnie planuję awansować do div3 i krnąbnie sądzę, że mi się to uda. Choć pewnie nie zmasakruje tak div4 jak poprzednich lig i w końcu poniosę ligową porażkę.
W dalszej przyszłości planuję być najlepszy, ale ten cel wszyscy mająSmile
12. Mam 30 lat, żonę i dwie małe córeczki. Córeczki, bo już śpią, jak nie śpią to są diabły nie dzieciWink Zawodowo zajmuje się handlem.
W MZ grałem od 2003 albo 2004 roku przez jakieś 2lata. Dokładnie nie pamiętam. Z braku czasu i dostępu do internetu(w tamtych czasach internet w akademiku nie był standardemSmile) zamknąłem konto. Obecną drużynę założyłem w maju br i dosyć nieźle sobie radzę. MZ oczywiście jako rozrywka, bez spinki, ale wchodzę regularnie. Na swoim koncie LK mam jeden vo, w ostatnią sobotę ranny mecz zagrałem seniorami. Do tej pory nie wiem jak to się stało. W obecnym klanie kończę sezon i odchodzę. Obiecałem, że zagram też baraże. W seniorach na 99% baraży nie będzie. W LKJ baraże w tą sobotę. Baraż przeciwko Drastic Newbies, chyba Wasza sekcja. Z poprzedniego klanu odchodzę ze względu na zbyt małą aktywność klanowiczów. Grałem tam jeden sezon.

Witaj.

Podobnie jak u kolegów wcześniej.

Na wstępie standardowa niemal notka, czyli: zapoznaj się tematem, bo on wiele ważnych kwestii wyjaśnia:

http://drastic.com.pl/showthread.php?tid=2515

Pamiętaj, masz jakiś problem, coś Ci się nie podoba itp. to o tym pisz, a my postaramy się jakoś temu zaradzić. Nikt w myślach nie czyta, każdy może mięć inny charakter, więc bez informacji z Twojej strony problem może narastać, a tego przecież chcemy uniknąć.

Odnośnie przydziału: kończy się powoli obecny sezon LK, więc chyba nie ma sensu na siłę Cię przydzielać obecnie. Dogramy ten sezon, będą przygotowania do następnego sezonu to będziesz od razu w składach uwzględniony.

W razie problemów, pytań pisz, a postaramy się pomóc. Do mnie możesz pisać na priv tutaj na forum lub na KG na MZ.

Pozdrawiam
28.12.2016, 11:17
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości