Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarska rekrutacja
tracer1565
Gość

 
RE: Piłkarska rekrutacja
Witaj, pamiętam Cię z Naszego byłego klanu Smile Tu na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz, świetny klan
25.07.2014, 10:56
firefox78 Offline

*

Liczba postów: 10 453
Dołączył: Jul 2011

RE: Piłkarska rekrutacja
(25.07.2014, 02:08)Pioters napisał(a): 1. Pioters
2. Piotr
3. 20
4. Warszawa
5. Monkeys Warszawa C.F
6. 5.58
7. 4 981 605 EUR + http://mzplayer.se/?id=0724220613
8. Po długim okresie przerwy wracam do aktywnej gry, w DC jest parę osób z dawnego świetnie prze zemnie wspominanego klanu WBC(później fuzja w BP) którego byłem reprezentantem.
9. Obecny skłąd jest bardzo zaniedbany, przez ostatnie miesiące logowałem się tylko po to by nie usunęli mi drużyny, często zawodnicy nawet nie trenowali, nie miałem zbytnio czasu i chęci do gry. Obecnie sprawdzam bloki otwieram juniorkę, zaczynam zatrudnianie trenerów i przyzwyczajam się do zmian jakie nastąpiły od czasu kiedy grałem.
10. WBCArrowBP
11. Chciał bym uczestniczyć aktywnie w życiu klanu, być w społeczności z tego co zauważyłem topowego klanu w mz i stopniowo budować skład który pozwoli mi osiągnąć coś więcej niż za poprzednim razem kiedy aktywnie grałem, czyli przebicie najlepszego osiągnięcia w historii klubu 5 miejsca w 3 div
12. Uczę się i pracuję w Stolicy, od zawszę interesuję się piłką nożną a tak że w mniejszym stopniu innymi sportami, w mz jestem od ok. 2006 roku, to moja druga drużyna.

Witam u nas w klanie. Dopiero co wróciłem z urlopu. Poniżej widzę, że będziesz grał w OMDC gdzie ja jestem kapitanem, więc w razie potrzeby służę pomocą.
26.07.2014, 20:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości