Drastic Clan
Sezon 33 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 33 (/showthread.php?tid=865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Sezon 33 - seba_83 - 31.01.2010

Tak jak pisa?em nie zd??y?em ustawi? taktyki na dzisiejszy mecz, st?d moje obawy o wynik. Wszystko jednak posz?o nadspodziewanie dobrze, bo ju? po 33 minutach prowadzi?em 3:0 i kontrolowa?em gr?. Przeciwnik nie gra? ?le, ale ci??ko mu by?o sforsowa? defensyw? gospodarzy. Uda?o si? to dopiero przed przerw?. W 73 minucie ten sam zawodnik strzeli? drug? bramk? i zrobi?o si? nerwowo. W mi?dzyczasie mia?em kilka okazji do podwy?szenia rezultatu, ale a? 3 razy pi?ka trafia?a w poprzeczk?. Nerwówka trwa?a do 92 minuty. Wtedy to bowiem bramk? na 4:2 zdoby? mój rezerwowy napastnik, który ustali? równie? wynik spotkania w 95 minucie.

Widzew ?ód? - ZS 1906 5:2

Dzi?ki dzisiejszemu zwyci?stwu, awansowa?em na fotel lidera :mrgreen:


Sezon 33 - leniin - 31.01.2010

Wygrana 4-1

W koncu sie doczekalem.

Moja przewaga nie podlegala dyskusji


Sezon 33 - jahu29pl - 31.01.2010

Nie wiem co mam powiedzie?, we wszystkich statystykach jestem lepszy, z wyj?tkiem bramek Sad

Statystyki BAO Pun
Gole 2 4
Kontuzje 0 0
?ó?te kartki 1 0
Czerwone kartki 0 0
Rzuty wolne 4 7
Rzuty karne 0 0
Rzuty ro?ne 2 0
Sytuacje bramkowe 14 7
Posiadanie pi?ki 53% 47%


Sezon 33 - bartur - 01.02.2010

Zmien bramkarza.Caly sklad wyglada solidnie.Bramkarz zawodzi.W tej ligowce mial jedynie 2 obrony.Zapominasz ze bramkarzowi tez przydaje sie kondycja.To ze nie rusza sie za duzo w bramce nie znaczy , ze kondycja nie jest mu potrzebna.Zobacz sobie wiekszosc bramkarzy reprezentacyjnych.Kazdy ma duzo kondycji.


Sezon 33 - mmmm111 - 01.02.2010

Bramkarz u Ciebie zdecydowanie odstaje od reszty


Sezon 33 - crevo - 01.02.2010

FTM 7:1 Czarny Orze? Sieradz

kolejne punkty, ale gralem z outsiderem i kazdy inny wynik niz wysoka wygrana bylby porazka.


Sezon 33 - skorpion king - 01.02.2010

Scorpio MArianka 6:0 Atanazyn SA

zes dedniakiem, zosta?em samodzielnym liderem


Sezon 33 - mmmm111 - 01.02.2010

4 zwyciestwa na cztery mecze. Nudna ta szosta liga. NAwet nie chce mi sie ogladac w 3d Smile


Sezon 33 - KrisPL - 01.02.2010

Teraz moja kolej na opisianie pocz?tku sezonu, niestety, tak jak sie spodziewa?em moi pi?karze nie przygotowali sie zbyt solidnie przed nowym sezonem, kondycja kuleje i ambicje juz nie te co w sytuacji beniaminka. Po krotce trzy spotkania:
# 1 Kolejka
Mecz inauguracyjny Kielce KS 1 : 6 Orliki
sytuacje 4 do 16 posiadanie pi?ki jedynie 33% jednym s?owem dramat, nie mogli sie odnale?? przerzucaj?c pi?ke kolejno na skrzyd?a a ta oczywiscie na aut. Trzeba jak najszybciej zapomnie? o pierwszej kolejce
# 2 Kolejka
Ossówno SA 5 : 2 Kielce KS
Z now? taktyk? podszed?em pe?en nadziei i? uda mi sie wywalczy? jakis pkt z przeciwnikiem który zawsze by? dla mnie trudny, niestety napastnicy nie grzeszyli skuteczno?ci? :/ podowali do siebie pi?ki zamiast strzela? ehh ten sim. Znowu pora?ka i ost. miejsce w tabeli.
# 3 Kolejka
Kielce KS 1 : 1 Sadistic Zory FC
Remis w spotkaniu które powinienem wygra? , uwielbiam traci? g?upie bramki, po raz kolejny napastnicy sie nie popisaly, dobra gra w srodku za to obrona i atak a? zal, trzeba ch?opakom pensje obnizyc bo budzet klubowy kuleje a oni zawodz?. Ci?g dalszy ostatniego miejsca w tabeli i obawiam si? ze ten sezon jest juz dla mnie stracony.

Jednym s?owem : POMOCY !


Sezon 33 - leniin - 03.02.2010

Ale jestem zly
Trace pkt jak jakis nowicjusz

Remis 3-3

Po mojej przewadze. Mialem 3 slupki i poprzeczke. Mecz konczylem w 10

Strzaley celne 10-6 dla mnie
Posiadanie pilki 57-43

PS.przeciwnik w calym meczu oddal 6 strzalow i odziwo wszystkie celne 100% skutecznosci. Pierwszy raz sie spotkalem czyms takim


Sezon 33 - Simprasi - 03.02.2010

tym razem jestem niezadowolony, trafi?em z taktyk?, prowadzi?em 2-0, potem 2-1, 2-2, 3-2 ?eby w 87 minucie straci? zwyci?stwo na rzecz remisu.
Szkoda, bo by?em troche lepszy chocia? nie mo?na odmówi? rywalowi dobrego ataku Wink


Sezon 33 - mulemans - 03.02.2010

nareszcie 1 zwyciestwo w lidze i to z bulim

4-3 to dobrze bo teraz mam samych mocnych przeciwnikow moze sie nareszccie odbije od dna Big Grin


Sezon 33 - pawel21 - 03.02.2010

Bardzo wa?ny mecz, z zespo?em, który w poprzednim sezonie uprzedzi? mnie w walce o puchar 5 ligi. Pocz?tek sezonu mia? taki sam jak ja, tj. 1 wygrana i 3 pora?ki. Tym razem jednak, to ja by?em gór? po ciekawym spotkaniu, ale jednak z moj? przewag?.
Pozwoli mi to z?apa? kontakt z ?rodkowymi dru?ynami i nieco oddali? si? od tych ni?ej Smile

Pecyna SSA - FC Miszcze ?wiata 1-2


Sezon 33 - seba_83 - 03.02.2010

Dzisiaj po raz pierwszy w sezonie przyst?powa?em do meczu w roli faworyta. Pozycja lidera do czego? zobowi?zuje, wi?c nie musia?em t?umaczy? ch?opakom co to oznacza. Od pocz?tku mecz móg? si? podoba?, poniewa? nikt nie zamierza? si? broni?. Widowiskowych akcji i parad bramkarskich nie brakowa?o, podobnie jak bramek. T? pierwsz? strzelili gospodarze, jak?eby inaczej bo ju? na pocz?tku spotkania w 6 minucie. Pó?niej jednak strzelali ju? tylko przyjezdni. Pierwszy raz zagra? zakupiony 3 tygodnie temu skrzyd?owy Pryla i od razu poprawi?a si? skuteczno??.
Podsumowuj?c: mecz na remis, ale dzi?ki lepszej skuteczno?ci i ?wietnej dyspozycji bramkarza wywioz?em kolejne 3 pkt.
Za tydzie? mecz z przedostatni? dru?yn?, wi?c teoretycznie powinienem go wygra? ale nie zapominam, ?e jestem tu... teoretycznie najs?abszy, wi?c niczego z góry nie zak?adam Wink

Pittsburgh Tychy FC - Widzew ?ód? 1:4


Sezon 33 - michelinho91 - 03.02.2010

FC BLUE - WRK Wola Rakowa 3:3

Smile nawet mia?em przewag? Big Grin