Drastic Clan
Sezon 33 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 33 (/showthread.php?tid=865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Sezon 33 - seba_83 - 24.03.2010

Ostatnio idzie mi wsz?dzie, poza lig?. Tu w ch?opaków wst?puje jaka? niemoc i bezradno??, czego efektem mierne wyniki. Gra wygl?da dobrze, ale ca?y wysi?ek zespo?u niweczy bramkarz i napastnicy. Podobnie by?o dzisiaj. Od pocz?tku mia?em przewag?, ale co z tego, skoro na 15 strza?ów tylko 5 zmierza w ?wiat?o bramki, podczas gdy u przeciwnika na 6 - 4 s? celne. Efekt? Pora?ka 3:2 po bramce w ostatniej minucie :? Nawet 4 obro?ców nie zapobieg?a takiej katastrofalnej grze w defensywie.

ZS 1906 - Widzew ?ód? 3:2


Sezon 33 - michelinho91 - 24.03.2010

gdzie? Seba musisz przegrywa? bo inaczej by Ci si? w dupie poprzewraca?o Tongue

Dzisiaj gra?em z wiceliderem i ?atwego meczu si? nie spodziewa?em... Ale okaza?o si? ?e nie taki diabe? straszny Big Grin do przerwy prowadzi?em ju? 4:0. Ostateczne mecz zako?czy? si? wynikiem 3:5, gdy? rywale od 82 minuty ostro wzi?li si? za odrabianie ale na szcz??cie zabrak?o im czasu

Toxic Mushrooms Szczecin - WRK Wola Rakowa 3:5



Sezon 33 - seba_83 - 24.03.2010

hehe Smile dobre wyt?umaczenie Wink


Sezon 33 - leniin - 25.03.2010

wygrana 3-2 wazny mecz
... i ciekawa sytuacja w lidze. az 5 zespolow zagrozona barazami (spadek) ja nadal mam tylko lepszy stosunek bramek nad strefa spatkowa


Sezon 33 - czaja91 - 25.03.2010

Twierdza Wroc?aw - Az Alkmaar FC 2-3

pora?ka z 3 miejscem po bardzo wyrównanej grze... liderem jestem nadal, ale ju? tylko 1pkt przewagi. Jednak trzeba wygra? pozosta?e mecze i awansowa? do 4div Big Grin


Sezon 33 - idolas - 27.03.2010

mi zostaje walka o utrzymanie w bara?ach...


Sezon 33 - leniin - 28.03.2010

Jak jutro przegram to tez mi zostanie walka o utrzymanie w bara?ach...


Sezon 33 - mulemans - 28.03.2010

Cytat:Jak jutro przegram to tez mi zostanie walka o utrzymanie w bara?ach...

hyhyhy bez urazy ale na moje oko masz taka pake ze wyjscie do div 3 jest formalnoscia

patrzac na twoja lige sytuacja jest w niemal identyczna jak umnie i walcz do konca bo baraze o div 3 tez sa w zasiegu Big Grin


Sezon 33 - leniin - 28.03.2010

Mam dosc ciezka grupe. 32pkt po 18 kolejkach a i tak grozba strefy spatkowej. Tyle samo ma pkt ma ekipa ze strefy spatkowej. W innych div4 32pkt to bezpieczna przewaga nad strefa spatkowa.

Ostatnie 3 mecz z zespolami z ktorymi dosc pechowo przegralem na poczatku sezonu...

Pierwszego gola ja strzelilem. Zaraz przeciwnik wyrownal i dalej to moja przewaga, ale cuda dzialal w bramce bramkarz przeciwnika. Na szczrscie dwie moje ostanie akcje zakonczyly sie bramkami 3-1 do przerwy..

Druga polowa zaciete ataki przeciwnikow. Moi nie potrafia wyjsc z kontra i tak do 65 min. Pozniej to ja mam sytuacje slupek, pilka zatrzymala sie na lini bramkowej.

Mecz zakonczyl sie 3-1 dla mnie
Sytuacje bramkowe 18-8
Posiadanie pilki 53-47

Mam teraz 35pkt i 3pkt przewagi nad zespolem ze strefy spatkowej, z ktorym gram w srode


Sezon 33 - skorpion king - 28.03.2010

Scorpio Marianka 3 : 2 Elbl?g Team

Mecz uratowany w ko?cówce, jedn? z bramek zanotowa? nowy pomocnik rumun, ju? si? sp?aca Wink
Po raz 6 albo 7 z rz?du ko?czy?em mecz w niepe?nym sk?adzie tym razem"na szcz??cie" w 10 a nie jak to bywa?o w 9 mo?e jednak zmienie styl gry na neutralnie a nie agresywnie bo znowu przez to bym przegra? mo?e tak b?dzie lepiej i bezpieczniej napewno.
Gol stracony z rzutu karnego w 36 minucie w?asnie po faulu na czerwon? kartk? ;/


Sezon 33 - seba_83 - 28.03.2010

W ko?cu doczeka?em si? dobrego meczu w lidze. Przyszed? on w odpowiednim momencie, bo gra?em z bezpo?rednim rywalem do utrzymania w lidze bez konieczno?ci bara?y. Moi pi?karzy urz?dzili sobie kanonad? i wypunktowali przyjezdnych 7:1. Wreszcie zadowala mnie celno?? i skuteczno??, które to wcze?niej szwankowa?y (dzisiaj na 22 strza?y 17 celnych).
Naj?mieszniejszy jest komentarz pomeczowy:
"Zwyci?stwo zainkasowa?a dru?yna Widzew ?ód? cho? z przebiegu meczu bardziej zas?u?yli sobie na to goœcie."
Czym sobie na to zas?u?yli? Tego chyba nikt nie wie.

Widzew ?ód? - Modlau 7:1


Sezon 33 - mulemans - 28.03.2010

leniin w sumie masz ciezka 4 div

ja jesli dzisiaj wygram to mam pewne utrzymanie bez barazy w 4 div

ostatnio poleg?em z gosciem 6;2 g?ownym kandydatem do barazy o 3 div

ale nadal walcze zobaczymy co to bedzie


Sezon 33 - Simprasi - 28.03.2010

ja jakim? cudem wygra?em 3-1, mimo 2 zawiesze? w zespole i 0-1 do przerwy.


Sezon 33 - mulemans - 28.03.2010

I.K.S.J-MROCZKI-I?AWA - ?NC Fuzja Psychokinezi? 6 - 1

kurwa zajebana jego pierdolona mac przegrac tyle z gostkiem co ma pake 4,5mln jaja poprostu

wstyd i hanba


Sezon 33 - crevo - 28.03.2010

u mnie 5-1 z gosciem ze strefy spadkowej i wszystko na dobrej drodze do utrzymania, ale potrzeba jeszcze paru punktow. Niestety zespol za mna tez wygral i depcze mi po pietach, ale tym razem nie dam sie mu wyprzedzic na koniec sezonu (w poprzednim sezonie mu sie udalo)