Drastic Clan
Sezon 33 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 33 (/showthread.php?tid=865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Sezon 33 - mulemans - 10.03.2010

Squadra CF - ?NC Fuzja Psychokinezi? 1 - 2

mia?em duzo parzewage w poprzedniej rundzie dozbi?em go 6-0 teraz takio oto wynik daje mi 3 pozycje

w niedziele mecz z liderem chyba iemam co liczyc na pkt ale powalcze


Sezon 33 - michelinho91 - 10.03.2010

Crazy Rabbits - WRK Wola Rakowa 1 - 6

Wysokie i pewne zwyci?stwo. Utrzymuj? kontakt z czo?ówk?, ale na bara?e o awans si? nie zanosi Sad


Sezon 33 - seba_83 - 10.03.2010

Kur... Jak dalej tak pójdzie, to spadn? z ligi. W ostatnich meczach brakuje mi szcz??cia, bo raczej nie umiej?tno?ci. Dzisiaj znowu to samo - 10 minuta i trac? bramk?. Potem szybko odpowiadam i mam kolejne okazje do zdobycia bramki, ale nic nie chce wpa??. A przeciwnik wypuszcza si? z kontr? i robi si? 2:1. Potem znowu próbuj? szybko odpowiedzie?, ale ponownie do bramk? zdobywaj? gospodarze. I to jedna po drugiej w 40 i 42 minucie. Do przerwy 1:4 i trac? nadziej? na korzystny wynik. Potem po czerwonej kartce boisko opuszcza mój rozgrywaj?cy i kilka minut po tym zdarzeniu strzelam kolejn? bramk?. Odrodzenie? Nic z tych rzeczy. W 80 minucie gospodarze ustalaj? wynik meczu, który móg? si? zako?czy? odwrotnie. Bo nawet mimo os?abienia mia?em przewag? (do czasu os?abienia) i prowadzi?em gr? :?
Nie wiem co si? dzieje, ale z ka?d? kolejk? spadam coraz ni?ej w tabeli...

Marymont Warszawa - Widzew ?ód? 5:2


Sezon 33 - mulemans - 10.03.2010

tez mia?em taka lipe w pierszwych 4 kolejkach przeciwnice slabi z paka 4do 5 mln i przegrywa?em wszystkie mecze ale nic sie nie portw bo sie odbiszesz od dna


Sezon 33 - leniin - 10.03.2010

Ja wygralem z liderem 8-2.

Wilanovia Warszawa - Kolin 2-8
Sytuacje bramkowe 8 - 18
Posiadanie pi?ki 47% - 53%

Moj napastnik zdobyl 5 braek przy 100% skutecznosci co u niego to cud.

Dziwne jest to ze w ostatnim naszym meczu w lidze przegralem z nim 4-1 a gralem ta saa taktyka co dzis. Przeciwnik tez


Sezon 33 - crevo - 10.03.2010

seba, ja mam od kilku sezonow tak ze gram swietna pierwsza lub druga polowe, ale nigdy obie... Dzis po raz kolejny zwyciezam w iscie hokejowym stylu (6-3), chociaz tym razem to rywal mial niewielka przewage. Ale ostatnio po mojej przewadze on wygral, wiec jest ok Big Grin Od 6 kolejek jestem niepokonany, z czego 3 ostatnie to zwyciestwa, passa jaka jeszcze w tej lidze mi sie nie zdarzala... I nareszcie wybijam sie ponad strefe zagrozona spadkiem!! Smile


Sezon 33 - bialykamien - 11.03.2010

Wygrana z viceliderem 4:0 i odskozylem na 4 pkt. Awans pewny na 99%
Nareszcie 5 div. Big Grin


Sezon 33 - dwapak - 14.03.2010

Chyba sim mi sprzyja... dwie kolejki temu mia?em do lidera 11 punktów straty. Teraz zosta?o tylko 5 Tongue
A w tej kolejce dzia?y si? cuda - moi m?czyli si? niemi?osiernie dopóki z boiska nie wylecia? zawodnik przeciwnika z nr 6. Po tym incydencie strzeli?em dwie bramki i wygra?em.
W drugim spotkaniu gogo7 podejmowa? lidera naszej ligi i... te? m?czy? si? niemi?osiernie dopóki z boiska nie wylecia? zawodnik przeciwnika z numerem szóstym Tongue


Sezon 33 - Simprasi - 14.03.2010

remis 4-4 z Jahu. Ca?kiem ciekawy mecz, cios za cios i w?a?ciwie wszystko by?o mo?liwe. Ja nie radzi?em sobie z napastnikiem Siwym, Jahu nie radzi? sobie z Boeru który strzeli? 4 bramki w swoim stylu Wink


Sezon 33 - czaja91 - 14.03.2010

wygrana 5:0 z 6 miejscem i w ?rod? gram mecz z viceliderem nad którym mam przewag? 4pkt Wink


Sezon 33 - michelinho91 - 14.03.2010

WRK Wola Rakowa - Jazz Band Orchestra 3:3

Zwyci?stwo utracone w ko?cówce :/ wa?ny mecz a tu taka klapa


Sezon 33 - crevo - 14.03.2010

1-4 z liderem i znow spadam do strefy barazowej i znow musze odrabiac punkty


Sezon 33 - leniin - 14.03.2010

Cytat:1-4 z liderem i znow spadam do strefy barazowej i znow musze odrabiac punkty

ja takze
Przegrana 2-3


Sezon 33 - skorpion king - 14.03.2010

wygrana 4-2 z jakim? ?redniakiem AC TYran ... niestety moi strasznie mnie zawiedli. prowadzi?em 3:0 i nagle w dwie minuty straci?em dwie bramki i zrobi?o si? nerwowo bo remis wisia? w powietrzu naszczescie bramka w ko?cówce da?a wytchnienie ... nikt ju? nei dogoni lidera ...



crevo walcz walcz bo jak spadniesz to zagramy w jednej lidze ...


Sezon 33 - crevo - 14.03.2010

zalezy do ktorej ligi bym mial spasc, bo przeciez sa 3 nizej Tongue ale nie zamierzam tego czynic, przede mna jeszcze mnostwo spotkan i jedynie lider w tej chwili jest dla mnie nieosiagalny. Stracilem troche ambicji na awans, ale o utrzymanie bede walczyc na pewno do konca. Poza tym po 9 kolejkach bylem juz w znacznie gorszej, powiedziec mozna by beznadziejnej, sytuacji, a w dzisiejsze spotkanie z liderem porazke mialem wkalkulowana, choc staralem sie sprawic niespodzianke, bo na pewno moglem, niestety taktyka okazala sie niewypalem.