Drastic Clan
Sezon 32 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 32 (/showthread.php?tid=724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Sezon 32 - pawel21 - 20.12.2009

Mecz z pi?tym w tabeli, po prostu musia?em wygra?, bo w perspektywie by? inny du?o ciekawszy mecz w tej kolejce. Lider gra? z trzeci? dru?yn?, ja pomi?dzy nimi, a wszystko na styku... Niestety dla mnie lider znowu wygra? i to a? 3-0 dzi?ki czemu zachowuje 2 punktow? przewag?. Jednak by?o tak samo w poprzedniej rundzie, wszystko fartem wygrywa? i nie by?o go jak przegoni?... Plusem z tego jest tylko odskoczenie trzeciemu na trzy punkty...
Prawd? mówi?c, dzisiaj by?a moja jedyna nadzieja na przeskoczenie lidera... Co prawda gra on jeszcze mecze z 4 i 5 dru?yn?, ale pewnie znowu szcz??liwie wygra... Chocia? mo?e Wink

FC Miszcze ?wiata - KP Azory Krakow 8-1


Sezon 32 - leniin - 20.12.2009

Mecz z 2 zespo?em w tabeli ktory mial tyle samo pkt co ja. Wyprzedzalem go tylko lepszym bilansem bramkowym.
Pierwsze min to przewaga zespo?u Kolin...
9 min bramka Emil Oinak (Kolin)
25 min bramka Emil Oinak (Kolin)
w miedzy czasie kilka niewykorzystanych sutuacji. Przeciwnik oddal 1 strzal do tego niecelny... ale
32 min i bramka dla przeciwnika strzal z 40 metrow i szmata mojego bramkarza
Napor moich zawodników trwa? i zakonczy? sie w
43 min i bramka Emil Oinak (Kolin) ktory po wolnym przelobowal g?owka bramkarza przeciwników.
Pierwsza po?owa pod dyktando Kolin.
Druga po?owa spokojna, moi zawodnicy kontrolowali sytuacje stzrelili gola w 63 min Mateusz Giejda (Kolin) ale w
74 min kiedy to 3 celny strzal na bramke zakonczyl sie golem dla przeciwnika.
Po tym golu mój zaspó? sie pogubi?. Przeciwnik to wykorzysta? i próbowa? przej?c incjatyw?. Ale w 90 min kontra i go w zamieszaniu bramkowym niezawodnego Emil Oinak (Kolin)
W ca?ym meczu to moja ekipa przewa?a?a odali 9celnych strza?ów (53%) przeciwnik 5 (83%)
Posiadanie pilki 58% d0 42% dla mnie

Ca?y mecz United F.C. - Kolin 2-5

Odskoczylem na 3pkt juz raczej tylko jakas katastrofa pozbawi mnie pierwszego miejsca i awansu do div4


Sezon 32 - michelinho91 - 20.12.2009

jaka pechowa pora?ka 4:3 z kolesiem, który jest tu? za mn?. Przewaga nad nim stopnia?a tylko do 3 punktów. Wygrywaj?c to spotkanie zapewni?bym sobie utrzymanie, które i tak jest w sumie pewne, chyba ?e przegram wszystkie spotkania, a zespo?y z ko?ca tabeli wszystko wygraj? Big Grin ca?y czas 5 miejsce i czekam na zako?czenie sezonu. Musz? co? zmieni? w tym zespole je?li chc? o co? zawalczy?


Sezon 32 - seba_83 - 20.12.2009

Walkower z wyprzedanym. Mia?em okazj? powi?kszy? swoj? przewag? nad 4 zespo?em w tabeli, ale ten niestety wygra? 4:1 z 5 ekip? i nadal siedzi mi na ogonie. Na 4 kolejki przed ko?cem trac? 5pkt do lidera a nad 4 zespo?em mam tylko 2 pkt przewagi. Finisz zapowiada si? nader ciekawie Smile


Sezon 32 - crevo - 20.12.2009

niespodziewajka porazka 2:5 z gosciem okupujacym srodek tabeli i przewaga stopniala do 2pktow. Kluczowy bedzie mecz bezposredni z vice.


Sezon 32 - slawekzielony - 20.12.2009

Blekitni Wronki - Bratoszow Sosnowiec 3 - 2


Sezon 32 - michelinho91 - 23.12.2009

zwyci?stwo 4-3 z viceliderem i to nie byle jakim Big Grin

FC BLUE - WRK Wola Rakowa 3:4


Sezon 32 - crevo - 23.12.2009

byly ekstraklasowicz? Smile


Sezon 32 - michelinho91 - 23.12.2009

nom Smile


Sezon 32 - pawel21 - 23.12.2009

S?abo, ja dzisiaj rozgromi?em by?ego mistrza Polski Tongue

CHKS-LODZ - FC Miszcze ?wiata 0-8

W lidze wygrali ci co mieli wygra?, w niedziel? mecz z 3 zespo?em, nie mog? straci? punktów...


Sezon 32 - Simprasi - 23.12.2009

wygralem 5-1 z 4 (mial tyle samo pkt co drugi i trzeci Jahu). Zacz??o sie ma?o obiecuj?co, od gola rywala ale potem zebra? czerwona kartke i juz gra mi sie lepiej klei?a.
Ci?gle mam 5 punktów przewagi, kolejny mecz gram z 3, a potem gra z nim Jahu Wink


Sezon 32 - seba_83 - 23.12.2009

Dzisiaj liczy?em na zwyci?stwo, ale si? przeliczy?em. Zreszt?, nie pierwszy raz. Zacz??o si? od prowadzenie gospodarzy (3 minuta) i szybkiego wyrównania przez go?ci (6 minuta). Pó?niej osi?gn??em spor? przewag?, ale po rzucie karnym wynik nie uleg? zmianie. Na szcz??cie przed przerw? moi napastnicy obudzili si? z niemocy strzeleckiej i do?o?yli 2 bramki. Po przerwie nadal przewa?a?em, ale szcz??cie dopisywa?o gospodarzom, którzy w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania. Strza?y celne 5:12, ko?cowy wynik 3:3. Pech mnie nie opuszcza w lidze. Na szcz??cie ?cigaj?cy mnie rywal przegra? dzisiaj, dzi?ki czemu zwi?kszy?em przewag? nad nim do 3 pkt.

Rakieta Solanka - Widzew ?ód? 3:3


Sezon 32 - crevo - 23.12.2009

3:4 z viceliderem. Kpina, rownie dobre moglem grac bez bramkarza, bo jesli napastnicy rywala potrafia strzelic gola z kata 80 paru stopni to po co w ogole bramkarz?!


Sezon 32 - Simprasi - 23.12.2009

ot taki przekaz 3d Wink ja bym go zbyt powa?nie nie bra? bo równie dobrze mog?o to byc sam na sam wg tekstowej wersji


Sezon 32 - crevo - 23.12.2009

live, nie 3d. 3d nie ogladam od.... moze tak, ale nadal moj bramkarz nie bronil praktycznie niczego.

Dodane po 32 sekundach:

a wsciekam sie bo trace fotel lidera