Drastic Clan
Sezon 32 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 32 (/showthread.php?tid=724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Sezon 32 - michelinho91 - 13.12.2009

bardzo wa?ne zwyci?stwo 3:1 i awans na 5 miejsce. Czwarta liga nie jest jednak taka straszna Smile


Sezon 32 - Simprasi - 13.12.2009

rywale te? zagrali dla mnie, drugi przegra? z czwartym 3-0, wi?c mam 4 punkty przewagi, a Jahu 3 do miejsca bara?owego


Sezon 32 - leniin - 13.12.2009

Wygrana 6-0


Sezon 32 - jahu29pl - 13.12.2009

no nie posz?o mi tak jak chcia?em po raz kolejny w tym sezonie. Pierwsza po?owa wygl?da?a bardzo dobrze, ale zabrak?o szcz??cia. A druga niestety nie przynios?a ?adnych goli dla mnie. Zamiast prowadzi? w tabeli zajmuj? 5 miejsce.


Sezon 32 - pawel21 - 13.12.2009

FC Miszcze ?wiata - FC Krosno 6-1

Po serii dziwnych wyników w lidze, w ko?cu pewne zwyci?stwo, cho? z zespo?em, który ostatnio ogra? lidera... Smile


Sezon 32 - Simprasi - 13.12.2009

Jahu jak mia?e? prowadzi? w lidze je?li to moje miejsce ? Tongue wygra?e? wczoraj w flu, dzisiaj los by? przewrotny i to ja Ciebie pokonuje, grunt ?eby teraz nie zawali? koncówki sezonu, bo wysi?ek poszed?by na marne


Sezon 32 - seba_83 - 13.12.2009

Kolejny s?aby mecz w lidze. Tym razem wygra?em, ale gra mi si? nie podoba?a. Gdyby nie dobra skuteczno?? napastników, nie wygra?bym tego. Chyba pora zmieni? co? na mecze ligowe.

Widzew ?ód? - Rohan Riders 3:0


Sezon 32 - leniin - 16.12.2009

Wygrana 7-3 (4 celne strzaly przeciwnika i 3 bramki)

Nastepny mecz decyduje kto zajmnie pierwsze miejsce w lidze. Przeciwnik ma tyle samo pkt ale gorszy bilans bramkowy.


Sezon 32 - michelinho91 - 16.12.2009

ledwo wygra?em 1-0 ze s?abiakiem jakim?


Sezon 32 - pawel21 - 16.12.2009

Grunwald 1410 - FC Miszcze ?wiata 0-4 (SC 11-13)

Bardzo cenne zwyci?stwo nad 4 zespo?em, albowiem pozwala oddali? mi si? od niego na 5 punktów, a powoli w??cza? si? do gry o awans. Po 3-4 s?abych meczach w moim wykonaniu teraz w ko?cu chyba znowu wszystko wróci?o na w?a?ciwy tor Smile


Sezon 32 - bialykamien - 16.12.2009

Nieoczekiwana przegrana z czwarta druzyna w lidze 4:3 i marzenia o mistrzostwie prysly Sad


Sezon 32 - seba_83 - 16.12.2009

Na dzisiejszy mecz zmieni?em taktyk?, ustawiaj?c szeroko obro?ców, ataki prowadz?c ?rodkiem. Trafi?em, bo przeciwnik, lider tabeli, zagra? szeroko w ataku i 4 obro?cami. Uda?o mi si? dzi?ki temu zneutralizowa? w jakim? stopniu jego napastników, którzy i tak mieli kilka sytuacji. Patrz?c na statystyki meczowe to rywal mia? wi?cej strza?ów, jednak wi?kszo?? z nich w?drowa?a wysoko ponad bramk? lub by?a oddawana z dziwacznych pozycji, z których bramka nie ma prawa pa?? (teoretycznie Tongue). Jedyn? bramkow? akcj? meczu przeprowadzi? rezerwowy Bara, który potrafi? zrobi? to, co nie udawa?o si? jego koledze - wykorzysta? sytuacj? sam na sam.
Szkoda tych dwóch dziwnych pora?ek z Tychami, bo gdyby nie to - by?bym dzisiaj liderem. 4 zespó? w tabeli równie? wygra?, przez co nadal wyprzedzam go jedynie o 2 pkt. Walka o bara?e zapowiada si? emocjonuj?co do ostatniej kolejki.

Ruciane SA - Widzew ?ód? 0:1


Sezon 32 - Simprasi - 16.12.2009

wygra?em 2-1, gola straci?em w ostatniej akcji wi?c szczególnych obaw na strate prowadzenia nie by?o. W sc 17-7, ale bardzo d?ugo nic nie wpada?o.
Wyniki rywali znowu korzystne dla mnie, trzeci przegra? z 11 i Jahu go przegoni? chyba. Na ogonie wisi mi drugi, ma ci?gle 4 punkty straty ale dzisiaj gra? z wyprzedanym wiec wygrana by?a do przewidzenia.


Sezon 32 - crevo - 17.12.2009

Natomiast u mnie bylo nadspodziewanie goraco. Gralem z zespolem z dalszej czesci tabeli, patrzac na nasze taktyki spodziewalem sie ogromu moich atakow srodkiem i bezuzytecznosci jego 2 obroncow (zagral szeroko) natomiast napad powinien miec obstawiony. Tyle teorii, juz po 9 minutach bylo 2:1 dla niego, po 23 - 3:1. Dopiero w 67 minucie wyrownalem, zaraz potem wyszedlem na prowadzenie. 4 minuty przed koncem rywal znow mnie dogonil a gola dajacego upragnione 3 punkty zdobylem dopiero w 97 minucie. Parafrazujac slowa pewnego angielskiego sedziego: "Mecze FTMu przedluza sie o tyle, ile potrzebne jest zawodnikom, aby wygrac mecz" ;-)

Zurowice - Faworyci Tego Meczu 4:5

Wice zremisowal, odskoczylem na 4 punkty i pewnie prowadze w tabeli. (9pkt nad trzecim, 11pkt nad czwartym)


Sezon 32 - Simprasi - 20.12.2009

zremisowa?em 1-1, zawali?em sprawe bo wicelider przegra? ... mog?em uciec na 7 punktów, a tak jest to przewaga 5 punktów i w perspektywie 2 mecze z drugim i trzecim w lidze.