Drastic Clan
Sezon 32 - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Liga (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Wątek: Sezon 32 (/showthread.php?tid=724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Sezon 32 - Simprasi - 30.11.2009

gola stracilem w 94 minucie, troche szkoda ale w sumie remis jest sprawiedliwy. Mecz strasznie nudny, bez specjalnej przewagi z mojej strony, ale rywal nie stworzyl 100 % sytuacji przed t? 94 minut?.
Jahu, licz? si? 3 punkty, gorzej jakby? zremisowa? je?li tak ?atwo traci?e? bramki Wink


Sezon 32 - jahu29pl - 30.11.2009

no jako? nie le?y mi ten mój przeciwnik, straci?em 8 bramek w dwóch meczach, a strzeli?em 9. Stanowczo za wiele straconych, na szcz??cie mam najlepszy atak w lidze i do daje mi pewien bonus. Smile
Reszt? trzeba wygra? i b?d? mia? spokój Smile


Sezon 32 - crevo - 30.11.2009

u mnie tym razem spokojne 7-1 i nareszcie wracam na fotel lidera. Jednak znajac moja lige bede musial ostro walczyc aby na nim pozostac.


Sezon 32 - michelinho91 - 30.11.2009

ja niestety odpadam powoli z walki o bara?e. Zwyci??y?em 5-1 ale czo?ówka te? nie zgubi?a punktów i ci??ko mi b?dzie ich dogoni?. 5 miejsce jak na razie.


Sezon 32 - crevo - 02.12.2009

2-0 (poprzednio 5-0) ale taktyka ktora gralem nie byla ani optymalna dla mojego skladu, ani na tego rywala, wiec bardzo sie ciesze ze wygralem... Ogolnie musze cos ze skladem zrobic, bo zaczyna byc naprawde zle, wczorajsza przegrana ze srodmiesciem nie jest przypadkiem odosobnionym i moj team gra znow bardzo w kratke, ale to tez wina mojego braku czasu, juz nie pamietam kiedy ostatnio ogladalem mecz...


Sezon 32 - Simprasi - 02.12.2009

9-0 z wyprzedanym, wyniki rywali idealne, drugi chyba zremisowa?, trzeci przegra?, tylko Jahu wygra? i traci do mnie 3 punkty Wink


Sezon 32 - michelinho91 - 02.12.2009

ja dosta?em straszliwy ?omot od lidera 7:1 Confusedhock:


Sezon 32 - pawel21 - 02.12.2009

Masakra :F Po pokonaniu lidera i zaj?ciu jego miejsca przyszed? mecz z 8 dru?yn? w tabeli. Spodziewa?em si? do?? ?atwej przeprawy, a przegra?em 1-3 Confusedhock:
I z 1 miejsca, spadam na 3... Jaka? paranoja :?


Sezon 32 - jahu29pl - 02.12.2009

Cytat:9-0 z wyprzedanym, wyniki rywali idealne, drugi chyba zremisowa?, trzeci przegra?, tylko Jahu wygra? i traci do mnie 3 punkty Wink

Nawet nie wiesz jak si? m?czy?em. Nie do??, ?e musia?em wymieni? jednego zawodnika z podstawy bo pauzowa? za czerwie?, to w dodatku zaczyna?em w jedenastu. Przeciwnik na domiar z?ego zmieni? taktyk?, która nie pasowa?a mi, w dalszej kolejno?ci po 28 minutach gry mój zawodnik - najlepszy obro?ca dostaje czerwie?, mamy za chwile wynik remisowy, przed przerw? drug? ?ó?t? otrzymuje mój ?rodkowy pomocnik i gram w 9 ca?? druga po?ow?. W prawdzie pod koniec meczu wylatuje zawodnik przeciwnika, ale to nie zmienia sytuacji mojej. Pomimo tak niekorzystnych warunków moi zawodnicy strzelaj? w sumie 3 bramki i przy jednej straconej wygrywam mecz 3:1. Dru?yna pokaza?a hart ducha i wole walki, a przede wszystkim zwyci?stwa i osi?gn??a upragniony sukces. Jestem dumny z ch?opaków i wdzi?czny za to czego dzi? dokonali, bo to nie lada wyczyn. Tym oto sposobem wróci?em na 2 miejsce w tabeli i niecierpliwie oczekuj? kolejnych meczy, w których b?d? móg? zgromi? kolejnych przeciwników.


Sezon 32 - Simprasi - 03.12.2009

mam nadzieje, ?e teraz ja zbije tego rywala, ostatnio wygra?em 7-1. Ale, ?e mz jest nieobliczalny to kto wie jak b?dzie. Poprawi?em troche swój bilans, teraz to ja mam najlepszy atak w lidze Wink chocia? Tobie zosta? mecz z wyprzedanym wi?c pewnie wygrasz w okolicach 7 / 15 - 0 Smile


Sezon 32 - leniin - 03.12.2009

Wygrana 12 - 0 z ostatnim w tabeli (lider wygral wylko 3-1) i narescie pierwsze miejsce w div Obym juz nie oddal go do konca


Sezon 32 - crevo - 03.12.2009

Cytat:to w dodatku zaczyna?em w jedenastu
no to tragedia, ja tak nie znosze zaczynac w jedenastu Big Grin


Sezon 32 - bialykamien - 03.12.2009

:lol:


Sezon 32 - seba_83 - 03.12.2009

Podobnie jak 3 kolejki temu, w meczu z tym samym rywalem, który w dodatku jest liderem i ma najlepszy warto?ciowo sk?ad w lidze, rozpocz??em mecz bardzo pechowo. I z ka?d? minut? ten pech coraz bardziej si? do mnie przyczepia?. Poprzednio: kontuzja obro?cy na pocz?tku meczu, za którego wszed? junior 4-4-5; po chwili czerwona kartka dla drugiego obro?cy a w drugiej po?owie dla rozgrywaj?cego; mimo tych strat toczy?em wyrórnany bój i przegra?em tylko 2:4 po lekkiej przewadze z mojej strony. Wczoraj: czerwona kartka dla ?rodkowego obro?cy w 20 minucie, rzut karny i bramka. W dodatku na obron? przesuni?ty zosta? pomocnik z najs?absz? motoryk? czyli 6-6. Sko?czy?o si? na pora?ce 0:3 a wraz z ni? prys?y wszelkie nadzieje na majstra. Awans jest jeszcze spokojnie w moim zasi?gu, ale liczy?em na 1 miejsce i si? przeliczy?em. Niestety, ale w tym sezonie brakuje mi szcz??cia w lidze. O ile kilka razy przegra?em bardzo pechowo po przewadze, to ju? odwrotna sytuacja jeszcze si? nie zdarzy?a. Mo?e w bara?ach, do których d???, b?dzie lepiej?


Sezon 32 - jahu29pl - 03.12.2009

Cytat:
Cytat:to w dodatku zaczyna?em w jedenastu
no to tragedia, ja tak nie znosze zaczynac w jedenastu Big Grin

a jednak s? ludzie którzy czytaj? uwa?nie Smile Chcia?em jeszcze napisa? w pewnym momencie ?e dosta? dwie czerwone kartki, ale da?em sobie z tym spokój Smile