Drastic Clan
Drastic Clan Cup I - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Puchary (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=60)
+---- Wątek: Drastic Clan Cup I (/showthread.php?tid=606)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Drastic Clan Cup I - dwapak - 22.09.2009

wepa nawet mnie nie denerwuj. Ka?dy tylko nie ty ! Tongue 2


Drastic Clan Cup I - crevo - 22.09.2009

pawel, mozesz zdobyc wiecej, nie mam nic przeciwko temu Big Grin

Dodane po 25 sekundach:

i cichy pewnie tez, bo tylko to i wygrana ze mna daje mu szanse na awans teraz.


Drastic Clan Cup I - wepa - 22.09.2009

Cytat:wepa nawet mnie nie denerwuj. Ka?dy tylko nie ty ! Tongue 2

Haha, a czemu nie?? xD Ja tam bym chcia? gra? z Tob?Tongue A Ty raczej powiniene? si? modli? o mnie, bo jak dot?d pokona?em Ci? tylko raz na chyba z 50 rozegranych meczów Tongue


Drastic Clan Cup I - srodmiescie - 22.09.2009

Panowie chyba najbardziej w kolejnej rundzie chcielibyscie trafic na mnie bo wyjscie z grupy to chyba wszystko na co mnie stac obecnie :}


Drastic Clan Cup I - crevo - 22.09.2009

nie skreslaj sie tak szybko. wygrasz 1 play off i juz jestes w polfinale ;-)


Drastic Clan Cup I - seba_83 - 23.09.2009

Czyli wygl?da na to, ?e oczy wi?kszo?ci z nas b?d? skierowane na grup? A Smile Wczoraj przesra?em spraw?, bo gdybym wywalczy? cho?by 1 punkt, by?bym w zupe?nie innej sytuacji. Ale jeszcze wszystko si? mo?e zdarzy?. Musz? tylko mocno ?ciska? kciuki z cichego i pokona? pawla :wink:


Drastic Clan Cup I - crevo - 23.09.2009

My?le ?e równie ciekawy b?dzie korespondencyjny pojedynek dwóch mocnych ekip klanu, Motorynki Lubawa i RKS Che?mianki Che?m. W ko?cu która? z nich musi odpa??... Ale w naszej grupie jest za to najgor?cej. Oj b?dzie si? w czwartek dzia?o...


Drastic Clan Cup I - wepa - 24.09.2009

No to przed nami ostatnia kolejka w fazie grupowej Smile Dzisiaj dowiemy si? kto wyjdzie i poznamy pary play-off :twisted:


Drastic Clan Cup I - jahu29pl - 24.09.2009

I znów b?d? gra? mecz pod moj? nieobecno?? Sad


Drastic Clan Cup I - wepa - 24.09.2009

Ja pierdziele, ale fuks!! xD
Gdyby nie RZUTY KARNE w 91 i 97 minucie odpad?bym z pucharu...ufff mami, nap?dzi?e? mi stracha Tongue

---
Jednak nie! C3z4ry wygra? z gregiem hoho...4-3

W grupie 1 te? wszystko jasne! I te? niespodzianki!!Tongue
Dwapak pewny awansu przewali? jak leci z ,,najs?absz?" dru?yn? w grupie, a crevo zawali? wielk? szans? i dosta? po dupsku od cichego! Ca?? sytuacj? wykorzysta? seba i awansowa? do ?wier?fina?u! Brawa za emocje do ko?ca w tej grupie Wink

W grupie 2. srodmiescie dosta? lanie od swojej immienniczki hehe, ale by? ju? pewny awansu - Jahu zdecydowaaaaaany lider tej grupy, nikt mu nawet nie pierdn? Tongue

W ostatniej grupie bez niespodzianek. Ci co mieli zapewniony awans zgodnie wygrali.

Ajjjj, teraz czekamy na pary ?wier?fina?owe xD Wielkie graty dla ch?opaków, którzy odpadli. Wa?ne, ?e zechcieli??ie wzi??? udzia? w takiej fajnej inicjatywie :wink:


Drastic Clan Cup I - dwapak - 24.09.2009

Emocji w fazie grupowej nie brakowa?o. Czas na ?wier?fina? !


Drastic Clan Cup I - seba_83 - 24.09.2009

Smile a wi?c jednak awansowa?em. Chocia? po pierwszej po?owie nie by?em pewny, czy w ogóle wygram swój mecz bo zespó? si? m?czy? niemi?osiernie z Paw?em. Zreszt? nie po raz pierwszy w tym pucharze. Dodatkowo w 3 minucie z powodu kontuzji boisko opu?ci? chi?czyk, którego zast?pi? cienias jakich ma?o. Jako? jednak uda?o si? ten mecz wygra?, co przy zwyci?stwie cichego nad crevo premiuje mnie awansem Big Grin
Cichy - masz u mnie piwo :wink:
Gratulacje dla wepy i dla wszystkich pozosta?ych, którzy wywalczyli awans.
A teraz czekamy na korzystne losowanie Tongue


Drastic Clan Cup I - pawel21 - 24.09.2009

Ja tak?e gratuluj? wszystkim, którym uda?o si? zakwalifikowa? do play-offów.
Od siebie mog? doda? jeszcze, ?e nie spodziewa?em si?, ?e nie zajm? ostatniego miejsca w grupie Tongue


Drastic Clan Cup I - jahu29pl - 24.09.2009

mia?em do?? spokojn? grup?, teraz byle nie odpa?? w ?wier?finale Smile dobre losowanie to podstawa.


Drastic Clan Cup I - wepa - 24.09.2009

Ja tam bym móg? trafi? na ka?dego...byleby los mi znowu bartura oszcz?dzi?;/