Drastic Clan
Drastic Clan Cup I - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe tematy (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Kosz (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Puchary (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=60)
+---- Wątek: Drastic Clan Cup I (/showthread.php?tid=606)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Drastic Clan Cup I - wepa - 18.09.2009

A no faktycznie, nie zauwa?y?em...mycha przegra? z arturem hehe Wink I to te? w doliczonym czasie gryTongue


Drastic Clan Cup I - d_artyr_xxx - 19.09.2009

ale jaja Big Grin nie moge sam uwierzyc wlasnym oczom nie bylo nie 3 dni przy kompie a moja druzyna pokazala na co ja stac Big Grin hehehehe i to zeby bylo smisniej moj napastnik z podstawy doznal kontuzji a junior http://mzplayer.se/?id=0919003312 strzelil zwycieska bramke i to w doliczonym czasie Big Grin normlanie na poczatku mysalem ze bedzie lipa i ze to tylko frakda zagrac w pucharze a tu ci taka niespodzianka Big Grin hahahah ^^


Drastic Clan Cup I - dwapak - 19.09.2009

uff jedn? nog? w?ród najlepszych 8 dru?yn


Drastic Clan Cup I - pawel21 - 19.09.2009

ale mnie lej? ?li oni ! Tongue


Drastic Clan Cup I - srodmiescie - 19.09.2009

no Panowie wreszcie ktos Jasiowi punkty odebral dzisiaj 2:2 z Jasiem wiec jestem zadowolony na maksa!


Drastic Clan Cup I - wepa - 20.09.2009

Nooo brawoTongue Wyrastasz na cichego bohatera hehe, nie spodziewa?em si?, ?e wyjdziesz z grupy, a awans masz ju? praktycznie pewny Wink

U mnie w grupie (3) na szcz??cie gregrk przegra? z barturem, a ja wygra?em z Twierdz? Wroc?aw i takim sposobem odskoczy?em na 4pkt.
Teraz wielki mecz z barturem i wystarczy?by remis, ale symulatorek ró?ne cuda mo?e zdzia?a? Tongue

No i mysza te? z ma?ymi problemami, ale 3pkt s?Smile

Grupy A nie opisuj?, bo to co si? tam dzieje...hehhe, jedynie dwapak odskoczy? i ju? chyba zostanie 1, ale reszta...lol walka o 2 miejsce zaci?ta Tongue


Drastic Clan Cup I - crevo - 20.09.2009

no ja niestety zagralem bez kontuzjowanego glownego napastnika. Liczylem ze junior jakos pogra i cos strzeli, ale niestety dwapak nigdy mi nie lezal i przegralem z kretesem. Teraz pozostaje wiec zacieta walka o 2 pozycje.


Drastic Clan Cup I - seba_83 - 20.09.2009

A u mnie z kolei w miejsce zawieszonego napastnika zagra? 20 latek z 4@ na strzale, którzy ustrzeli? a? 5 bramek.
W nast?pnej kolejce decyduj?cy mecz z crevo.


Drastic Clan Cup I - crevo - 20.09.2009

a potem grasz jeszcze z pawlem Big Grin wiec nie mow hop Tongue
ja po wczorajszej wpadce musze szybko znalezc sposob na zmotywowanie swoich pilkarzy, bo czekaja ich teraz dwa b. wazne mecze...


Drastic Clan Cup I - michelinho91 - 20.09.2009

ja si? ?egnam powoli z tym pucharkiem chocia? dzisiaj wygra?em z matim... Wszystko w sumie posz?o tak jak my?la?em wi?c nie jestem zaskoczony ale szkoda wielka Sad


Drastic Clan Cup I - syfyscomeback - 22.09.2009

cieszcie sie ze odpuscilem wam ten pucharek ale w nastepnym juz tak latwo sie nie poddam!!Big Grin w ostatnich 3 meczach w podstawie gralo po 3-4 juniorkow wiec nie ma sie co dziwic ze awansu nie zrobieTongue 2 sprzedalem i 2 jest na obozie z podstawy wiec i tak wyniki nienajgorsze. @ pozostale mecze graja moi chlopcy o 3 lokate zaobaczymy moze sie udaBig GrinTongue


Drastic Clan Cup I - crevo - 22.09.2009

yeah! 3-2 z seba i Faworyci nadal graja o awans! Moj zespol wyszedl bardzo zmotywowany, korekty ustawienia daly swietny rezultat. Oby teraz tak dalej Smile

Dodane po 8 minutach:

Grupa 1
Przed ostatnia kolejka nadal nie wiadomo, kto wyjdzie z tej grupy z drugiego miejsca!! Awans zapewnil sobie dzis dwapak zwyciestwem nad cichym po bardzo zacietym meczu. Po rownie zacietym spotkaniu ja przedluzylem swoje szanse na awans. Nadal cala trojka (seba, cichy, crevo) walcza o 2 miejsce...

Grupa 2
Druga grupa, w ktorej przenudzil sie jahu przyniosla dzis ostateczne rozstrzygniecia. Srodmiescie Wronki pewnie wygralo z WRKSem i zapewnilo sobie drugie, premiowane gra w play-offach, miejsce.

Grupa 3
Tu tez Saltville mialo juz pewny udzial w dalszej grze. Przed ostatnim meczem teoretyczne szanse ma tez Motorynka, ale musi liczyc na potkniecie Chelmianki.

Grupa 4
Minimalista, d_artyr, zdobyl 1 punkt, czyli dokladnie tyle ile potrzebowal aby zapewnic sobie awans, obok myszy. Tak wiec i tutaj ostatnia kolejka bedzie juz gra o "pietruszke".


Drastic Clan Cup I - dwapak - 22.09.2009

ja odnios?em szcz??liwe zwysi?stwo w cichym i jestem ju? pewny awansu. Sprawa drugiego miejsca w grupie 1 pozostaje nadal nie rozstrzygni?ta. Matematyczne szanse maj? na nie jeszcze trzy dru?yny.
W grupie 2 ju? wszystko jasne - wychodz? jahu i srodmiescie.
Grupa trzecia to dominacja bartura i walka do samego ko?ca wepy i gregrka.
W grupie czwartej juz wszystko jasne - awans myszy i artura.
Ja ju? spokojny czekam na ?wier?fina?owego przeciwnika i licz? na szcz?sliwe losowanie Tongue


Drastic Clan Cup I - wepa - 22.09.2009

Dwapak mog? si? za?o?y?, ?e bedziemy grali razem, je?eli uda mi si? wyj?? xD

Co do mojego dzisiejszego meczu z barturem...2-4 Sad Szkoda, wielka szkoda, liczy?em, ?e b?d? umia? wywalczy? co? wi?cej po pierwszym naszym meczu, a tu...gdyby gregrk nie przegra? z Twierdz?, mog?o by by? ró?nie...ogólnie to nie jestem zadowolony z meczy grupowych. Nawet je?li pokonam mamiego w ostatnim meczu, to my?l?, ?e na awans zas?u?yli?my z gregiem jednakowo...


Drastic Clan Cup I - pawel21 - 22.09.2009

Wygra?em 2 mecz :jupi:... 7 punktów ju? mam minimum 8) A mo?e b?dzie wi?cej Big Grin