Drastic Clan
XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - Wersja do druku

+- Drastic Clan (http://drastic.com.pl)
+-- Dział: Drastyczne ligi (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=136)
+--- Dział: Drastic League (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=148)
+---- Dział: Archiwum (http://drastic.com.pl/forumdisplay.php?fid=369)
+---- Wątek: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) (/showthread.php?tid=21385)

Strony: 1 2 3


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 01.04.2024

Cokolwiek nikt tego nigdzie nie widzi. Po prostu musisz mieć założoną fed.


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 03.04.2024

OK, 35 PT wydane, federacja stworzona, co teraz z tym?


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Po co płaciłeś za federację??
Pisałem że musisz założyć inne nie trzeba jej aktywować …. Czytaj ze zrozumieniem…


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 03.04.2024

No ale jak zalozyc? Wchodze tak jak napisalem i mam tylko do wyboru wypelnic te pola i kupic bilet. Wypelnilem pola i nic to nie dalo wiec kliknalem bilet i 10 zabralo a potem od razu kazalo 25 dodac. Pytalem konkretnie w co klikac i co wpisywac wlasnie dlatego ze zadnych innych opcji nie widzialem. Spoko, to nie majatek. Pisze lepiej to dalej robic.


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Przeczytaj sobie początek 1 go postu z zapisami tam są terminy
Możesz już zakładać extraklase i wysyłać zapki  dla zielonych oni szybciutko dalaczaja
Sukcesywnie za 2 dni załóż sobie 1 ligę
Załóżmy że masz 14 na zielono extra do wstrzykujesz zapki dla
2 zielonych z czuba 1 ligi bo może
Nie potwierdza/dołącza więc nie robimy wakatów
Analogicznie później zakładasz 2 ligę i blokujesz czołówkę zielonych bo mogą zrobić awans do 1 ligi
Z 1 do extra awans robi max 1-2 drużyny z 2 do 1 czasami 5-6
To są awanse spowodowane uzupełnianiem wakatów po tym jak wszyscy na żółto leco w dół po ustalonym terminie
Juniorskie odpalaj od razu i dawaj zapki wszystkim zielonym


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 03.04.2024

Zasady rozumiem. Jeszcze raz napisze... Potrzebuje wiedzy co i gdzie kliknac zeby osiagnac to co mowisz zeby zrobic. Po 10 sezonach moze to byc dla Ciebie oczywiste a ja nie wiem w ktora strone ruszyc myszka.


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Na rozgrzewka załóż flka:
Drastic Ekstraklasa [ E 21 S 90 ]
Grasz w extra to spoko
2 rundy sro/pt/nie 21.00
I zaproś wszystkich zielonych co już masz potwierdzony udział z extraklasy
Możesz czerwonego tojsona spuścić do listy rezerwowej a żółtego simka przesunąć z powrotem z 1 do extra
Od razu możesz założyć 1 ligę z opcją ZAŁÓŻ FLKA DLA INNYCH GRACZY i dać zapka mi Wink

Drastic I Liga [ E 21 S 90 ]

Później możesz sobie uzupełnić komentarze czy dodać nasz klanowe grafiki


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 03.04.2024

Wiesz co mnie najbardziej wkurza? Smile Najpierw ludzie z nickami z MZ pisza na forum ze graja, musze z wiekszoscia nickow wejsc na MZ zeby zobaczyc jaki to team zeby zedytowac pierwszy post, a teraz jak zapraszam do FLka to mam nazwy zespolow i musze sobie przypominac jaki to nick zeby wyszukac i zaprosic Big Grin

EDIT: Ekstra zalozona, I liga zalozona, zapki poszly do zielonych z E i do Kujdy z 1


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Możesz zrobić ctrl c ctrl v jak dodajesz ekipy do flka tylko musisz zmienić szukaj user na szukaj team Wink
Ale to irytuje że nie wpisują się tu drużyna (login) Sad
Zagadaj sam do Argentynca czy gra dalej Wink juan nie zagląda do nas za czesto


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Śmiało możesz też odpalać wszystkie uxx


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Poprawie ci listę rezerwową. Nie masz rezerwy do każdej seniorskiej osobno
Wszyscy żółci lecą na sam dół dlatego czasami spadki są z extra do 2 Smile
Dlatego jak masz 14 zielonych w extra to na stanbaju trzymasz 2 zielonych z czuba 1 ligi a pozostałym z 1 DL dajesz zapka do 1 ligi. Tak samo z 2DL
Załóżmy że masz pewnych 8 drużyn w 1DL to na stanbaju trzymasz 8 zielonych drużyn z czuba 2DL
W niedziele po 14dnis mzta wszyscy żółci lecą w dół a uzupełniasz ligi w górę tymi ze stendbaja.
Od czasu do czasu sprawdzałem też kto dołączył i wiedząc że nie ma już matematycznych szans na awans za żółtego puszczałem zapki dla zielonych na stanbaju.
W extra nigdy nie było problemu. Wszyscy zieloni dołączają. Ale w 1 i 2 zieloni czasem zamulają lub rezygnują. Więc powodzenia Smile


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 03.04.2024

Dlatego nie rozumiem po co odpalac pierwszego dnia sezonu. Ja bym dal wszystkim czas przynajmniej do 7-10 dnia, updatowal sobie, zalozyl, wyslal zapki, zobaczyl na czym stoje i tyle, szkoda zycia na lebiegi Smile


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 03.04.2024

Jeden ci dołączy w 10’ a drugi i 10 dni. A start musi być w 3 tygodniu inaczej końcówka wyjdzie za sezon mzta…


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - speedway82 - 04.04.2024

No to wyjdzie Smile Albo zaczniemy bez tego co nie dolaczy majac 10 dni, sorry Smile Moim zdaniem to co robiles te 10 sezonow to jest przesada. Juz sama organizacja u-xx i seniorki powinna byc podzielona miedzy 2 ludzi. A oczekiwanie ze org bedzie codziennie aktualizowal liste, wysylal zaproszenia i zyl nadzieja ze wszyscy przyjma na czas to chyba lekki zart i sadze ze nikt na tym forum nie zgodzi sie ze to jest fair wobec tegoz orga. Kazdy manago wchodzi na MZ codziennie luknac trening nie mowiac o innych rzeczach. Majac wiszace zaproszenie do DC Ligi olewac to dluzej niz dzien to przepraszam ale pomylka i brak szacunku. Wiem, przepraszam, zaczela sie bezsensowna tyrada, a jeszcze nie zorganizowalem nawet sezonu ale bulwersuje mnie bardziej to ile musiales sie poswiecic przez ten czas ze tak piszesz. Tym wiekszy szacunek dla Ciebie ale i nauka na przyszlosc ze trzeba to troszeczke uciac bo ja to zorganizuje (z Twoja dalsza pomoca) chocby mialo mnie to zabic ale za sezon jak nie bede tego robil to nastepny musi tez chciec i zloty srodek by sie przydal. Juz mam jakies tam pomysly ale nic nie mowie bo tradycja to swietosc ale stojac w miejscu sie cofamy wiec na pewno cos przedstawie na nastepny sezon w tej kwestii.


RE: XX edycja ostatnia?!? poszukujemy orga ;) - kujda108 - 04.04.2024

Rób jak uwarzysz. Pamiętaj że zmiany regulaminu wymagają ankiety Big Grin powodzenia