Drastic Clan

Pełna wersja: Road to 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

crevo

dzis odpadam z kolejnego pucharku :/ Szkoda, ze na mecz nie zdazylem wrzucic nowego do taktyki. Mecz bardzo fajny do ogladania, wyrownany, 90 minut wydaje mi sie ze przewaga rywala (Ang div1), za to ja przewazalem w dogrywkach. 120 minut jednak nie przynioslo rozstrzygniecia wiec sedzia zarzadzil rzuty karne, w ktorych niestety przegrywam 3:4. Ale coraz bardziej podobaja mi sie puchary z sama faza play-off.

michelinho91

hmm ja dopiero czekam na rozpocz?cie pucharku Road to 2010 - Tshwane / Pretoria

crevo

na ten tez czekam

Dodane po 1 godzinach 51 minutach:

statystyki mowia jednak, ze moj rywal mial zdecydowana przewage, ale czy mozna wierzyc statystykom, ktore mowia takze, ze rywal gral 6 napastnikami, 3 pomocnikami, 2 obroncami i bez bramkarza? Big Grin

Road to 2010 - Polokwane

W czwartej rundzie odprawi?em chi?czyka z div 1, by w pi?tej rundzie przegra? z FC San Juan Barbaros - Hiszpanem z div 1, oczywi?cie po przewadze:

Posiadanie pi?ki 49% 51
Procent celno?ci strza?ów w bramk? w obu dru?ynach 68-69%.

Road to 2010 - Nelspruit

Dotar?em do 4 rundy i w?a?nie teraz b?d? gra? z Chi?czykiem z 4 ligi. Licz? na zwyci?stwo i awans do kolejnej rundy.

To naprawd? nie jest ?mieszne...
Kolejny mecz i pora?ka, po przewadze oczywi?cie, gdzie tu logika??? Gram ze s?abszym zespo?em mam dobrze u?o?on? taktyk?, bo przewaga w ka?dym elemencie gry, a przegrywam. Wszyscy maj? zajebistych bramkarzy, tylko ja mam leszcza???? No nie wierz?, kto? na górze si? na mnie uwzi?? i chce mnie zniech?ci? do gry. Jak kto? ?ledzi forum, to widzi w ilu meczach taka sytuacja w moim przypadku ma miejsce. Kurwa ma?!!!! Wykorzysta?em limit nieszcz??cia na 100 lat... a na pewno to nie koniec.