24.06.2021, 18:56
13th round - 02.07.2021
Ostatnie mecze pod szyldem Ice Drastic. Dla tych co się jeszcze nie zapisali no "nowego" klanu to ostatnia szansa aby to zrobić.
Wiadomość jak to zrobić dostaliście wszyscy na swoją księgę gości
(5) Confederação BPMZ II 24 - 12 Ice Drastic Clan
MarquinhosHC (marcosboldrin) XX HC Sielce Warszawa (assassin93) 1-2, 0-5
Manchester Paulista (rodr1go) XX QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) 5-0, 5-0
SAPUC'S-América Rio Preto (pablocito) XX Bronse Cuerte H.C. (coppadevis) 5-0, 5-1
Š¢σяpiσиŠ (ivpacola) XX KINGS HC (ruiadreis) 2-1, 1-0
Bonança Ice Rippers (facopo) XX KOLEJORZ HT (marwie) 4-0, 0-5
Black Dragon(jqna) XX Goleniów (jalus) 3-4, 3-2
(3) Nieśmiertelni II 25 - 10 Ice Drastic Clan II
Nitsgales (porss)- INVICTA HC (claudiofernandes) 9-0, 2-1
Sztorm Szczecin (luckyjoe)- Vrbovsko Rangers (kadesh) 2-1, 3-1
Eagle Suns (marulus)- Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) 8-1, 3-0
FC Vagari (litter)- Ogulin Saints (fabius) 0-2, 1-1
HockeyClub Swietochlowice (siwy200)- Astra Halemba (rwwp) 3-6, 0-2
HC GKS1977 BEŁCHATÓW (marss)- Chęciny Raptors (tedede) 5-0, 3-1
(7) Ice Drastic Clan III 18 - 18 Lodowe Świstaki II
Klide13 (jeffdemarseille) - VADER YOUTH ACADEMY (vaderek) 3-5, 1-6
Baltica Władysławowo (mplazki) - Falcon Assault (noild) 2-1, 5-1
Arentowo (kenian75) - El Fantasma del Descenso (marcelit0) 0-5, 0-4
Green Dogs HC (pedromill) - Brodwino Sopot (danp) 4-2, 6-2
Silver Ilkus (patidorek) - Punishment (krys121) 2-3, 2-1
Sagra Kielce (aragorn12) - Anarchy Terror Crew (bozzz) 3-2, 0-5
(7) Česko-Slovenská trikolóra II 10 - 25 Ice Drastic Clan IV
HK Košíře Praha (martinczk) - Eyjafjallajökull (kuti96) 0-1, 4-1
HC Hliník (bujo76) - Goral Zywiec (firefox78) 2-3, 0-0
HC Turany (simocero) - Vuitto 2019 (michal721) 1-4, 4-5
DZDA (dzda) - Koszmarki (freezer12) 5-0, 0-5
HT Myjava Lions (sony57) - Beirut Thunders (lebanon21) 1-4, 0-5
HC DIABLO (pista1111) - Figa z Makiem (agajacek1971) 4-0, 1-2
(13) Confederação BPMZ IV 24 - 12 Ice Drastic Clan V
PORTO ALEGRE PREDATORS(fabrigremista)- SocceroS Żory (htznawca) 14-0, 11-0
Botafogo MZHRJ(lucianocastanheira) - Wangerin SA (plastek75) 3-1, 1-2
Torino SSA(cmgalvao13)- STS SANOK TEAM (demon1984) 1-0, 7-2
Mengao Treath Clube(treath) - SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) 2-5, 0-5
Bitelon Hockey Club(aliek)- Staszovia Staszów (rafels) 5-0, 5-0
Noxus Black Rose(diogo190394) - FC Nakło (horyzontzdarzen) 15-0, 0-5
sparing
KH Krotos Krotoszyn (tome11) - Hokejowa Brygada RR (rafal_r) OK
HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) OK
Ostrowin (dawidl) - Buffalo Śrem (theperez) NP
LEGENDY (luk10) - pauza
Ostatnie mecze pod szyldem Ice Drastic. Dla tych co się jeszcze nie zapisali no "nowego" klanu to ostatnia szansa aby to zrobić.
Wiadomość jak to zrobić dostaliście wszyscy na swoją księgę gości
(5) Confederação BPMZ II 24 - 12 Ice Drastic Clan
MarquinhosHC (marcosboldrin) XX HC Sielce Warszawa (assassin93) 1-2, 0-5
Manchester Paulista (rodr1go) XX QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) 5-0, 5-0
SAPUC'S-América Rio Preto (pablocito) XX Bronse Cuerte H.C. (coppadevis) 5-0, 5-1
Š¢σяpiσиŠ (ivpacola) XX KINGS HC (ruiadreis) 2-1, 1-0
Bonança Ice Rippers (facopo) XX KOLEJORZ HT (marwie) 4-0, 0-5
Black Dragon(jqna) XX Goleniów (jalus) 3-4, 3-2
(3) Nieśmiertelni II 25 - 10 Ice Drastic Clan II
Nitsgales (porss)- INVICTA HC (claudiofernandes) 9-0, 2-1
Sztorm Szczecin (luckyjoe)- Vrbovsko Rangers (kadesh) 2-1, 3-1
Eagle Suns (marulus)- Nieśmiertelny Staszów (tracer1565) 8-1, 3-0
FC Vagari (litter)- Ogulin Saints (fabius) 0-2, 1-1
HockeyClub Swietochlowice (siwy200)- Astra Halemba (rwwp) 3-6, 0-2
HC GKS1977 BEŁCHATÓW (marss)- Chęciny Raptors (tedede) 5-0, 3-1
(7) Ice Drastic Clan III 18 - 18 Lodowe Świstaki II
Klide13 (jeffdemarseille) - VADER YOUTH ACADEMY (vaderek) 3-5, 1-6
Baltica Władysławowo (mplazki) - Falcon Assault (noild) 2-1, 5-1
Arentowo (kenian75) - El Fantasma del Descenso (marcelit0) 0-5, 0-4
Green Dogs HC (pedromill) - Brodwino Sopot (danp) 4-2, 6-2
Silver Ilkus (patidorek) - Punishment (krys121) 2-3, 2-1
Sagra Kielce (aragorn12) - Anarchy Terror Crew (bozzz) 3-2, 0-5
(7) Česko-Slovenská trikolóra II 10 - 25 Ice Drastic Clan IV
HK Košíře Praha (martinczk) - Eyjafjallajökull (kuti96) 0-1, 4-1
HC Hliník (bujo76) - Goral Zywiec (firefox78) 2-3, 0-0
HC Turany (simocero) - Vuitto 2019 (michal721) 1-4, 4-5
DZDA (dzda) - Koszmarki (freezer12) 5-0, 0-5
HT Myjava Lions (sony57) - Beirut Thunders (lebanon21) 1-4, 0-5
HC DIABLO (pista1111) - Figa z Makiem (agajacek1971) 4-0, 1-2
(13) Confederação BPMZ IV 24 - 12 Ice Drastic Clan V
PORTO ALEGRE PREDATORS(fabrigremista)- SocceroS Żory (htznawca) 14-0, 11-0
Botafogo MZHRJ(lucianocastanheira) - Wangerin SA (plastek75) 3-1, 1-2
Torino SSA(cmgalvao13)- STS SANOK TEAM (demon1984) 1-0, 7-2
Mengao Treath Clube(treath) - SCARGES ICEBREAKERS (jonstong) 2-5, 0-5
Bitelon Hockey Club(aliek)- Staszovia Staszów (rafels) 5-0, 5-0
Noxus Black Rose(diogo190394) - FC Nakło (horyzontzdarzen) 15-0, 0-5
sparing
KH Krotos Krotoszyn (tome11) - Hokejowa Brygada RR (rafal_r) OK
HKS SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) OK
Ostrowin (dawidl) - Buffalo Śrem (theperez) NP
LEGENDY (luk10) - pauza