08.08.2019, 18:20
6 KOLEJKA / 6th ROUND - 16.08.2019
EXTRALEAGUE
Sudden Death 31 - 4 Ice Drastic Clan
Coviolo (scofield) - Baltica Władysławowo (mplazki) 6:0, 2:1
Krasnosielc (fci1h) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) 3:2, 3:0
Grube Bolki Gizycko (grubebolki) - Sagra Kielce (aragorn12) 7:2, 4:0
BlackRebelMotorcycleClub (bigjoni) - KH Krotos Krotoszyn (tome11) 2:2, 2:0
SOSNOWIEC RED WINGS (pietom) - Hirmutavad Hussarid (boruta) 0:1, 4:0
HC Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - PREBER Grizzly Ice (distrek6) 4:0, 3:1
LEAGUE I
Nuclear Clan 23 - 11 Ice Drastic Clan II
Kruki Częstochowa (maczugaxs17) - HKS Sielce Warszawa (assassin93) 4-0 4-0
Onizuka team Kraków (kinbot) - Hanza Goleniów (jalus) 3-3 2-1
HC Die Bären Neuwied (ojay79) - OPORTO DRAGONS HC (claudiofernandes) 6-2 1-1
Intessa Zamosc (kryf) - Ogulin Saints (fabius) 0-3 0-6
Hockey Nucleo Ultra 03 (hks) - WZG Sandomierz (misiekmk) 2-1 2-6
Voodoo Cohort (aeroxpl) - Vrbovsko Rangers (kadesh) 2-0 2-0
Nieśmiertelni III 7 - 28 Ice Drastic Clan III
HC REBORN TEAM(blochin81) - QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) 1-1, 4-5
Reyvroz(flipflip) - Beirut Thunders (lebanon21) 4-0, 1-4
HC Jableczni(rafcio18) - HT Sosnowiec (gladki) 0-5, 4-3
Szalone Konie(papislukasz) - KOLEJORZ HT (marwie) 1-3, 0-5
HC GKS1977 BEŁCHATÓW (marss) - KINGS HC (ruiadreis) 1-7, 1-5
Holmkjar Mighty Bulls (holmkjar) - Klide13 (jeffdemarseille) 1-7, 3-4
LEAGUE II
Ice Drastic Clan IV 25 - 10 Angry Boys Ice
Anaheim Mighty Ducks (alli) - Killenall Top League HC (stamp) 1-3, 1-5
KS Młodzi(michal88888) - Parzymiechy Michałkowice (rumikon) 5-0, 5-0
Arentowo(kenian75) - HC Figo Fago Jastrzebie (rafix) 3-0, 6-2
Goral Zywiec(firefox78) - RAKOWIAK SALLINS (damian1976) 5-0, 5-0
Wangerin SA(plastek75) - HC Harnasie Sanok (jerzykw) 2-2, 1-5
Figa z Makiem(agajacek1971) - WEDKARZE (mareczek100) 2-1, 9-0
Ice Drastic Clan V - pauza
sekcja pauzuje gramy sparingi / section paused we play sparrings
Česko-Slovenská trikolóra II 30 - 3 Ice Drastic Clan VI
HC DUKLA JIHLAVA (duklacek) - SCARGES ICEBREAKERS(jonstong) 6-0, 5-0
HC Hliník (bujo76) - Vuitto 2019(michal721) 4-1, 2-4
Michalovce Ice Raccoons (mmaros) - Potęga Posępnego Czerepu(michelinho91) 5-1, 3-0
HT Myjava Lions (sony57) - BVB Borussia Solec-Zdrój(pablito1987) 8-4, 5-1
HC DIABLO (pista1111) - AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) 3-2, 6-3
DZDA (dzda) - Koszmarki (freezer12) 6-0, 3-2
SPARRING
KH Trzcianka (kamillotos) - H. C. Ostrów United(piotr_073) OK
Hokejowa Brygada RR(rafal_r) - HKS Pilanin(bestmanager) OK
Green Dogs HC(pedromill) - FSC STAR48 STARACHOWICE(christos132) OK
Nieśmiertelny Staszów(tracer1565) - HKS SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) NP
FC Nakło(horyzontzdarzen) - Staszovia Staszów(rafels) NP
Schemat zgłoszeń braku akceptacji wyzwań.
Jeżeli komuś zależy na terminie to zgłasza bezpośrednio na forum managerzone https://www.managerzone.com/?p=forum&sub...ort=hockey lub bezpośrednio na forum HLK jeśli ma tam swoje konto. Można też zgłaszać do kapitanów sekcji na księgę gości lub tu na forum drastic
Terminy: Do wtorku należy wysłać / zaakceptować wyzwania. Od wtorku można już zgłaszać braki akceptacji wyzwań (zajęte terminy w każdym czasie do czwartku 20.00) Im wcześniej tym lepiej. 24 godziny od zgłoszenia lub w czwartek termin jest do Waszej dyspozycji bez skutków dla klanu.
EXTRALEAGUE
Sudden Death 31 - 4 Ice Drastic Clan
Coviolo (scofield) - Baltica Władysławowo (mplazki) 6:0, 2:1
Krasnosielc (fci1h) - Qvinto Team Blizzards (qvinto) 3:2, 3:0
Grube Bolki Gizycko (grubebolki) - Sagra Kielce (aragorn12) 7:2, 4:0
BlackRebelMotorcycleClub (bigjoni) - KH Krotos Krotoszyn (tome11) 2:2, 2:0
SOSNOWIEC RED WINGS (pietom) - Hirmutavad Hussarid (boruta) 0:1, 4:0
HC Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - PREBER Grizzly Ice (distrek6) 4:0, 3:1
LEAGUE I
Nuclear Clan 23 - 11 Ice Drastic Clan II
Kruki Częstochowa (maczugaxs17) - HKS Sielce Warszawa (assassin93) 4-0 4-0
Onizuka team Kraków (kinbot) - Hanza Goleniów (jalus) 3-3 2-1
HC Die Bären Neuwied (ojay79) - OPORTO DRAGONS HC (claudiofernandes) 6-2 1-1
Intessa Zamosc (kryf) - Ogulin Saints (fabius) 0-3 0-6
Hockey Nucleo Ultra 03 (hks) - WZG Sandomierz (misiekmk) 2-1 2-6
Voodoo Cohort (aeroxpl) - Vrbovsko Rangers (kadesh) 2-0 2-0
Nieśmiertelni III 7 - 28 Ice Drastic Clan III
HC REBORN TEAM(blochin81) - QUINTA DAS LUZES HC (fernandojorge) 1-1, 4-5
Reyvroz(flipflip) - Beirut Thunders (lebanon21) 4-0, 1-4
HC Jableczni(rafcio18) - HT Sosnowiec (gladki) 0-5, 4-3
Szalone Konie(papislukasz) - KOLEJORZ HT (marwie) 1-3, 0-5
HC GKS1977 BEŁCHATÓW (marss) - KINGS HC (ruiadreis) 1-7, 1-5
Holmkjar Mighty Bulls (holmkjar) - Klide13 (jeffdemarseille) 1-7, 3-4
LEAGUE II
Ice Drastic Clan IV 25 - 10 Angry Boys Ice
Anaheim Mighty Ducks (alli) - Killenall Top League HC (stamp) 1-3, 1-5
KS Młodzi(michal88888) - Parzymiechy Michałkowice (rumikon) 5-0, 5-0
Arentowo(kenian75) - HC Figo Fago Jastrzebie (rafix) 3-0, 6-2
Goral Zywiec(firefox78) - RAKOWIAK SALLINS (damian1976) 5-0, 5-0
Wangerin SA(plastek75) - HC Harnasie Sanok (jerzykw) 2-2, 1-5
Figa z Makiem(agajacek1971) - WEDKARZE (mareczek100) 2-1, 9-0
Ice Drastic Clan V - pauza
sekcja pauzuje gramy sparingi / section paused we play sparrings
Česko-Slovenská trikolóra II 30 - 3 Ice Drastic Clan VI
HC DUKLA JIHLAVA (duklacek) - SCARGES ICEBREAKERS(jonstong) 6-0, 5-0
HC Hliník (bujo76) - Vuitto 2019(michal721) 4-1, 2-4
Michalovce Ice Raccoons (mmaros) - Potęga Posępnego Czerepu(michelinho91) 5-1, 3-0
HT Myjava Lions (sony57) - BVB Borussia Solec-Zdrój(pablito1987) 8-4, 5-1
HC DIABLO (pista1111) - AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) 3-2, 6-3
DZDA (dzda) - Koszmarki (freezer12) 6-0, 3-2
SPARRING
KH Trzcianka (kamillotos) - H. C. Ostrów United(piotr_073) OK
Hokejowa Brygada RR(rafal_r) - HKS Pilanin(bestmanager) OK
Green Dogs HC(pedromill) - FSC STAR48 STARACHOWICE(christos132) OK
Nieśmiertelny Staszów(tracer1565) - HKS SANDECJA Nowy Sacz(sadeczanin72) NP
FC Nakło(horyzontzdarzen) - Staszovia Staszów(rafels) NP
Schemat zgłoszeń braku akceptacji wyzwań.
Jeżeli komuś zależy na terminie to zgłasza bezpośrednio na forum managerzone https://www.managerzone.com/?p=forum&sub...ort=hockey lub bezpośrednio na forum HLK jeśli ma tam swoje konto. Można też zgłaszać do kapitanów sekcji na księgę gości lub tu na forum drastic
Terminy: Do wtorku należy wysłać / zaakceptować wyzwania. Od wtorku można już zgłaszać braki akceptacji wyzwań (zajęte terminy w każdym czasie do czwartku 20.00) Im wcześniej tym lepiej. 24 godziny od zgłoszenia lub w czwartek termin jest do Waszej dyspozycji bez skutków dla klanu.