Drastic Clan

Pełna wersja: U21 - National Cup Poland - Season 39
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na moim koncie 5 wygranych i jedna porażka (walkower Sad ). Zajmuje 3 miejsce w grupie przegrywając z 2 pierwszymi drużynami stosunkiem bramek, za mną drużyna ma 13 punktów. Wygląda na to, że walka o wyjście z grupy będzie trwać do samego końca. Oby tylko szczęśliwie dla mnie Smile

Ajo

U mnie 6 wygranych na 6 meczy ale nie ukrywam, ze mam slaba  grupe :>

Kurde ostatnio niemoc moich napastnikow az mnie przeraza.
Niestety porażka w kolejnym meczu ( Die Königsblauen Pustków - Goral Zywiec 0:1) Sad . Już w 11 minucie grałem w 10, a na zakończenie meczu wyleciał mój kolejny zawodnik. W efekcie spadłem na 4 miejsce w grupie, ale z 1 punktem straty do drugiego, więc nie jest jeszcze źle. Ostatnio bardzo często kończę mecze w 10, a czasem nawet w 9. Wcześniej takie sytuacje miałem sporadycznie, a taktyki nie zmieniłem. Głównie problemy ma drużyna U21, gdzie akurat na upartego jestem to zrozumieć bo obrońcy motoryki rewelacyjnej nie mają, ale w pierwszym składzie pod tym kątem nie jest już tak źle.

Ajo

Kolejna wygrana, z grupy raczej wyjdę już na luzie.
Ja nadal 2 w grupie, ale za plecami zaraz kolejne 2 drużyny,więc ciężko będzie. Szkoda tej pierwszej porażki walkowerem Sad
Rzutem na taśmę wyszedłem z grupy na 2 miejscu, ale niestety na tym koniec bo na gogo7 trafiłem. Trzeba mieć pecha Sad

Ajo

Ja wygrałem 2:1 z kimś tam i w następnej rundzie walka z FC RADOM czyli sebbolem :>
(06.09.2011, 13:31)firefox78 link napisał(a): [ -> ]Zagorzyn - Goral Zywiec 2:6 - zasłużone zwycięstwo Górali z utytułowanym przeciwnikiem. Myślę, że trzeba docenić wysiłek graczy, bo mają managera dupę wołową, bo zniszczył im formę Sad (wszyscy mają formę 8 )

Nie powiem, że nie jestem z lekka poirytowany, bo to oznacza, że nie obronie pucharu.
Niestety poległem w ostatniej sekundzie dogrywki Sad Tylko raz w mojej karierze dogrywkę wygrałem. Ostatnio coś idzie mi beznadziejnie. Niby zazwyczaj jestem lepszy, ja dominuje, a wygrywa przeciwnik. Tutaj przeciwnik oddaje 5 strzałów i strzela 3 bramki. Ja 13, w tym 2 słupki Sad Cóż jak to mówią, dobrze szło i zdechło.
no aj dziś odpadłem po dogrywce 3-4 z VSC BArtków (hulkiem), a 3 razy wychodziłem na prowadzenieSad

Ajo

Coś sebbol słabo stranie, dostał 8-1 , nie sprawdzałem czy grał pierwszym składem u21