Nankatsu Szczecin(miniokini) - 11.8M EUR , Średnia wieku: 31.45 , Ekstraklasa (PL)

Paweł, serio masz taką wielką wartość?

pawel21

Jeszcze wczoraj miałem 9,20mln, ale dziś przyszły zmiany wartości i sporo to spadło. A mam jeszcze trochę euro na zakupy Wink

pawel21

No i sprzedałem kolejnego zawodnika : http://img832.imageshack.us/img832/2628/beztytuuee.jpg za przyzwoitą sumkę to jutro będzie ponad milion do wydania, w sam raz na nowy sezon Smile

z daleka zajeżdża wałkiem. Nawet mi się link nie otworzył a już poczułem...
Ty to masz grupe śmierci conajmniej 4-5 kandydatów do awansu dobrze ze u mnie będzie troche łatwiej choć nei mówie ze łatwo

jahu29pl

ja mam w grupie jednego z 2 ligi, a reszta porównywalna ze mną lub słabsza.

pawel21

Arsenal Ratusz pokonany 5-2 na  początek Smile

crevo

hmm, 2-1 z jakims 6ligowcem w ostatnie 10 minut zdobyte 2 gole. W sc 9-2 dla mnie (23-6 w strzalach) 62-38 posiadanie. Dobrze ze te 3 punkty sa
wygrana 6-1 z FC WILKI początek ok cichy zremisował

jahu29pl

zwycięstwo 5:1 nad Widzewem Łódź, ale nie tym naszym Smile

jahu29pl

drugie wymęczone zwycięstwo 4:3, sytuacje bramkowe 19:5 dla mnie, a do 58 minuty przegrywałem 3:1 !!!!!