17.03.2017, 20:30
Stron: 1 2
17.03.2017, 20:36
S C O R E • T A B L E S
Pełna tabela po 25.05.17
Pozycje barażowe na koniec sezonu
8 SCARGES FC jonstong 8 4 0 12 32 60 -28 12 pt
9 Husaria Tarnów mavis87 9 4 0 14 27 68 -41 12 pt
explanations / objasnienia
P > Played - The number of matches played this season.
W > Won - The number of matches won this season.
D > Drawn - The number of matches drawn this season.
L > Lost - The number of matches lost this season.
GF > Goals for - The number of goals scored this season.
GA > Goals against - The number of goals conceded this season.
GD > Goal difference - The number of goals for (GF) minus the number of goals against (GA).
PTS > Points - The number of points scored this season.
N / V > Matches not played / Walkover
Informations / Informacje
Nowi gracze
F.C. Sosnowiec (gladki)
Pełna tabela po 25.05.17
Pozycje barażowe na koniec sezonu
8 SCARGES FC jonstong 8 4 0 12 32 60 -28 12 pt
9 Husaria Tarnów mavis87 9 4 0 14 27 68 -41 12 pt
explanations / objasnienia
P > Played - The number of matches played this season.
W > Won - The number of matches won this season.
D > Drawn - The number of matches drawn this season.
L > Lost - The number of matches lost this season.
GF > Goals for - The number of goals scored this season.
GA > Goals against - The number of goals conceded this season.
GD > Goal difference - The number of goals for (GF) minus the number of goals against (GA).
PTS > Points - The number of points scored this season.
N / V > Matches not played / Walkover
Informations / Informacje
Nowi gracze
F.C. Sosnowiec (gladki)
17.03.2017, 20:38
PLAY OFF & SPARRINGS 30.05.2017
Play-off 30.05.2017
division 1
Husaria Tarnów (mavis87) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 3-2, 6-1
SCARGES FC (jonstong) - MŠK Turany (simocero) 4-3, 4-1
o tym kto awansuje w barażach decydują.
1. większa ilość punktów
2. większa ilość bramek (strzelonych potem na wyjeździe)
3. większa liczba strzałów na bramkę
about who will advance to the play-offs to decide.
1. more points
2. more goals (scored or away)
3. more shots on goal
Sparrings 30.05.2017
Galena Kielce (aragorn12) - Chapecoense (paulosenna)
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72)
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - Polan Września (mplazki)
FK Košíře Praha (martinczk) - ◄TAM►... (tamanzev)
Hanza Goleniów (jalus) - Sparta LKS (robin74)
KS Wierna Rzeka (qvinto) - F.C. Sosnowiec (gladki)
Zrazim SSA (caqerr) ???
Play-off 30.05.2017
division 1
Husaria Tarnów (mavis87) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 3-2, 6-1
SCARGES FC (jonstong) - MŠK Turany (simocero) 4-3, 4-1
o tym kto awansuje w barażach decydują.
1. większa ilość punktów
2. większa ilość bramek (strzelonych potem na wyjeździe)
3. większa liczba strzałów na bramkę
about who will advance to the play-offs to decide.
1. more points
2. more goals (scored or away)
3. more shots on goal
Sparrings 30.05.2017
Galena Kielce (aragorn12) - Chapecoense (paulosenna)
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72)
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - Polan Września (mplazki)
FK Košíře Praha (martinczk) - ◄TAM►... (tamanzev)
Hanza Goleniów (jalus) - Sparta LKS (robin74)
KS Wierna Rzeka (qvinto) - F.C. Sosnowiec (gladki)
Zrazim SSA (caqerr) ???
17.03.2017, 20:38
division 1
Polan Września (mplazki)
Hanza Goleniów (jalus)
Sparta LKS (robin74)
KS Wierna Rzeka (qvinto)
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2)
Husaria Tarnów (mavis87)
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony)
Zrazim SSA (caqerr)
◄TAM►... (tamanzev)
SCARGES FC (jonstong)
I kolejka / I round · 28.03.2017
◄TAM► (tamanzev) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 1-0, 1-3
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Hanza Goleniów (jalus) 3-2, 1-1 * vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - Polan Września (mplazki) 5-1, 4-0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-3, 2-0
Sparta LKS (robin74) - SCARGES FC (jonstong) 6-1, 6-0
II kolejka / II round · 04.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-0, 1-0
Sparta LKS (robin74) - Zrazim SSA (caqerr) 4-1, 2-2
SCARGES FC (jonstong) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 0-6, 0-5 * vo. 5-0, 5-0
Husaria Tarnów (mavis87) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 0-9, 0-3
Polan Września (mplazki) - Hanza Goleniów (jalus) 1-8, 1-9
III kolejka / III round · 11.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - SCARGES FC (jonstong) 1-0, 4-2
Husaria Tarnów (mavis87) - Sparta LKS (robin74) 0-5, 0-6
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Polan Września (mplazki) 2-1, 3-1
Hanza Goleniów (jalus) - Zrazim SSA (caqerr) 0-1, 2-2
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 5-0, 5-0
IV kolejka / IV round · 18.04.2017
Zrazim SSA (caqerr) - ◄TAM► (tamanzev) 7-0, 0-4
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 0-5, 0-5
Sparta LKS (robin74) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 2-0, 4-0
SCARGES FC (jonstong) - Hanza Goleniów (jalus) 1-6, 1-6
Polan Września (mplazki) - Husaria Tarnów (mavis87) 3-4, 4-2
V kolejka / V round · 25.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - Sparta LKS (robin74) 0-7, 0-11
KS Wierna Rzeka (qvinto) - SCARGES FC (jonstong) 5-2, 4-2
Husaria Tarnów (mavis87) - Zrazim SSA (caqerr) 0-3, 0-7
Polan Września (mplazki) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 5-0, 5-0
Hanza Goleniów (jalus) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) 3-1, 4-0
VI kolejka / VI round · 02.05.2017
◄TAM► (tamanzev) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-0, 5-0
SCARGES FC (jonstong) - Polan Września (mplazki) 1-4, 3-0
Sparta LKS (robin74) - Hanza Goleniów (jalus) 3-5, 2-5
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 1-1, 4-1
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Zrazim SSA (caqerr) NP * vo. 0-5, 0-5
VII kolejka / VII round · 09.05.2017
Polan Września (mplazki) - ◄TAM► (tamanzev) 1-1, 1-0
Hanza Goleniów (jalus) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-3, 1-0
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - SCARGES FC (jonstong) 8-1, 5-3
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Sparta LKS (robin74) vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-1, 2-1
VIII kolejka / VIII round · 16.05.2017
Hanza Goleniów (jalus) - ◄TAM► (tamanzev) 5-0, 3-1
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - Polan Września (mplazki) 2-0, 3-1
Husaria Tarnów (mavis87) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) * vo. 5-0, 5-0
SCARGES FC (jonstong) - Zrazim SSA (caqerr) NP
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Sparta LKS (robin74) 1-1, 0-3
IX kolejka / IX round · 23.05.2017
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - ◄TAM► (tamanzev) * vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) 13-1, 8-0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Hanza Goleniów (jalus) 1-3, 0-1
Sparta LKS (robin74) - Polan Września (mplazki) 2-2, 1-3
Husaria Tarnów (mavis87) - SCARGES FC (jonstong) 3-2, 2-3
* cup2 usunięty z ligi, zmiana wyniku, cup2 removed from league, change result
Polan Września (mplazki)
Hanza Goleniów (jalus)
Sparta LKS (robin74)
KS Wierna Rzeka (qvinto)
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2)
Husaria Tarnów (mavis87)
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony)
Zrazim SSA (caqerr)
◄TAM►... (tamanzev)
SCARGES FC (jonstong)
I kolejka / I round · 28.03.2017
◄TAM► (tamanzev) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 1-0, 1-3
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Hanza Goleniów (jalus) 3-2, 1-1 * vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - Polan Września (mplazki) 5-1, 4-0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-3, 2-0
Sparta LKS (robin74) - SCARGES FC (jonstong) 6-1, 6-0
II kolejka / II round · 04.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-0, 1-0
Sparta LKS (robin74) - Zrazim SSA (caqerr) 4-1, 2-2
SCARGES FC (jonstong) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 0-6, 0-5 * vo. 5-0, 5-0
Husaria Tarnów (mavis87) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 0-9, 0-3
Polan Września (mplazki) - Hanza Goleniów (jalus) 1-8, 1-9
III kolejka / III round · 11.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - SCARGES FC (jonstong) 1-0, 4-2
Husaria Tarnów (mavis87) - Sparta LKS (robin74) 0-5, 0-6
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Polan Września (mplazki) 2-1, 3-1
Hanza Goleniów (jalus) - Zrazim SSA (caqerr) 0-1, 2-2
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 5-0, 5-0
IV kolejka / IV round · 18.04.2017
Zrazim SSA (caqerr) - ◄TAM► (tamanzev) 7-0, 0-4
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 0-5, 0-5
Sparta LKS (robin74) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 2-0, 4-0
SCARGES FC (jonstong) - Hanza Goleniów (jalus) 1-6, 1-6
Polan Września (mplazki) - Husaria Tarnów (mavis87) 3-4, 4-2
V kolejka / V round · 25.04.2017
◄TAM► (tamanzev) - Sparta LKS (robin74) 0-7, 0-11
KS Wierna Rzeka (qvinto) - SCARGES FC (jonstong) 5-2, 4-2
Husaria Tarnów (mavis87) - Zrazim SSA (caqerr) 0-3, 0-7
Polan Września (mplazki) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) 5-0, 5-0
Hanza Goleniów (jalus) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) 3-1, 4-0
VI kolejka / VI round · 02.05.2017
◄TAM► (tamanzev) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-0, 5-0
SCARGES FC (jonstong) - Polan Września (mplazki) 1-4, 3-0
Sparta LKS (robin74) - Hanza Goleniów (jalus) 3-5, 2-5
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 1-1, 4-1
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Zrazim SSA (caqerr) NP * vo. 0-5, 0-5
VII kolejka / VII round · 09.05.2017
Polan Września (mplazki) - ◄TAM► (tamanzev) 1-1, 1-0
Hanza Goleniów (jalus) - Husaria Tarnów (mavis87) 5-3, 1-0
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - SCARGES FC (jonstong) 8-1, 5-3
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - Sparta LKS (robin74) vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - KS Wierna Rzeka (qvinto) 2-1, 2-1
VIII kolejka / VIII round · 16.05.2017
Hanza Goleniów (jalus) - ◄TAM► (tamanzev) 5-0, 3-1
FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) - Polan Września (mplazki) 2-0, 3-1
Husaria Tarnów (mavis87) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) * vo. 5-0, 5-0
SCARGES FC (jonstong) - Zrazim SSA (caqerr) NP
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Sparta LKS (robin74) 1-1, 0-3
IX kolejka / IX round · 23.05.2017
ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2) - ◄TAM► (tamanzev) * vo. 0-5, 0-5
Zrazim SSA (caqerr) - FC Kocie Góry Trzebnica (nawiedzony) 13-1, 8-0
KS Wierna Rzeka (qvinto) - Hanza Goleniów (jalus) 1-3, 0-1
Sparta LKS (robin74) - Polan Września (mplazki) 2-2, 1-3
Husaria Tarnów (mavis87) - SCARGES FC (jonstong) 3-2, 2-3
* cup2 usunięty z ligi, zmiana wyniku, cup2 removed from league, change result
17.03.2017, 20:39
division 2
Galena Kielce (aragorn12)
Chapecoense (paulosenna)
Bytom Blues Boys (jefflebowski)
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72)
MŠK Turany (simocero)
KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
FK Košíře Praha (martinczk)
Jagiellonia Denver (wojtek23)
Lechia Gdańsk (matii-koksik) - brak odpowiedzi
I kolejka / I round · 28.03.2017
Galena Kielce (aragorn12) - MŠK Turany (simocero) 2-0, 2-0
Chapecoense (paulosenna) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 1-5, 0-5
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 7-0
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 3-3, 1-1
II kolejka / II round · 04.04.2017
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 5-0
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - MŠK Turany (simocero) 3-1, 3-0
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Galena Kielce (aragorn12) 0-3, 1-0
Chapecoense (paulosenna) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) 2-0, 2-1
III kolejka / III round · 11.04.2017
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) NP
FK Košíře Praha (martinczk) - Galena Kielce (aragorn12) 0-10, 2-0
MŠK Turany (simocero) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 4-1, 3-0
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Chapecoense (paulosenna) 5-0, 3-2
IV kolejka / IV round · 18.04.2017
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Galena Kielce (aragorn12) 0-2, 0-2
MŠK Turany (simocero) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) 2-1, 2-0
Chapecoense (paulosenna) - FK Košíře Praha (martinczk) 7-1, 5-1
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 7-0 , NP *
* brak rewanżu, gramy dom i wyjazd, chyba że strony uzgodnią inaczej
V kolejka / V round · 25.03.2017
Galena Kielce (aragorn12) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 0-1, 1-3
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 1-1, 2-3
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Chapecoense (paulosenna) 1-1, 1-1
FK Košíře Praha (martinczk) - MŠK Turany (simocero) 2-5, 3-4
VI kolejka / VI round · 02.05.2017
Jagiellonia Denver (wojtek23) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 7-2
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 3-0, 4-0
Chapecoense (paulosenna) - MŠK Turany (simocero) 3-4, 0-3
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - Galena Kielce (aragorn12) 4-1, 2-1
VII kolejka / VII round · 09.05.2017
MŠK Turany (simocero) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 1-1, 1-3
Galena Kielce (aragorn12) - Chapecoense (paulosenna) 6-0, 3-1
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 1-2, 1-5
FK Košíře Praha (martinczk) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 0-13, 0-11
VIII kolejka / VIII round · 16.05.2017 - sparring
FK Košíře Praha (martinczk) - MŠK Turany (simocero) OK
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Chapecoense (paulosenna) OK
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) OK
Galena Kielce (aragorn12) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
IX kolejka / IX round · 23.05.2017 - sparring
FK Košíře Praha (martinczk) - Galena Kielce (aragorn12) OK
Jagiellonia Denver (wojtek23) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
MŠK Turany (simocero) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) OK
Chapecoense (paulosenna) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) OK
30.05.2017 play-off / sparing
06.06.2017 dzień wolny
Galena Kielce (aragorn12)
Chapecoense (paulosenna)
Bytom Blues Boys (jefflebowski)
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72)
MŠK Turany (simocero)
KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
FK Košíře Praha (martinczk)
Jagiellonia Denver (wojtek23)
Lechia Gdańsk (matii-koksik) - brak odpowiedzi
I kolejka / I round · 28.03.2017
Galena Kielce (aragorn12) - MŠK Turany (simocero) 2-0, 2-0
Chapecoense (paulosenna) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 1-5, 0-5
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 7-0
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 3-3, 1-1
II kolejka / II round · 04.04.2017
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 5-0
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - MŠK Turany (simocero) 3-1, 3-0
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Galena Kielce (aragorn12) 0-3, 1-0
Chapecoense (paulosenna) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) 2-0, 2-1
III kolejka / III round · 11.04.2017
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) NP
FK Košíře Praha (martinczk) - Galena Kielce (aragorn12) 0-10, 2-0
MŠK Turany (simocero) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 4-1, 3-0
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Chapecoense (paulosenna) 5-0, 3-2
IV kolejka / IV round · 18.04.2017
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Galena Kielce (aragorn12) 0-2, 0-2
MŠK Turany (simocero) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) 2-1, 2-0
Chapecoense (paulosenna) - FK Košíře Praha (martinczk) 7-1, 5-1
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 7-0 , NP *
* brak rewanżu, gramy dom i wyjazd, chyba że strony uzgodnią inaczej
V kolejka / V round · 25.03.2017
Galena Kielce (aragorn12) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 0-1, 1-3
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 1-1, 2-3
SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) - Chapecoense (paulosenna) 1-1, 1-1
FK Košíře Praha (martinczk) - MŠK Turany (simocero) 2-5, 3-4
VI kolejka / VI round · 02.05.2017
Jagiellonia Denver (wojtek23) - FK Košíře Praha (martinczk) 5-0, 7-2
KS RUCH CHORZÓW (filipletek) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 3-0, 4-0
Chapecoense (paulosenna) - MŠK Turany (simocero) 3-4, 0-3
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - Galena Kielce (aragorn12) 4-1, 2-1
VII kolejka / VII round · 09.05.2017
MŠK Turany (simocero) - Jagiellonia Denver (wojtek23) 1-1, 1-3
Galena Kielce (aragorn12) - Chapecoense (paulosenna) 6-0, 3-1
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) 1-2, 1-5
FK Košíře Praha (martinczk) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) 0-13, 0-11
VIII kolejka / VIII round · 16.05.2017 - sparring
FK Košíře Praha (martinczk) - MŠK Turany (simocero) OK
Jagiellonia Denver (wojtek23) - Chapecoense (paulosenna) OK
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) OK
Galena Kielce (aragorn12) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
IX kolejka / IX round · 23.05.2017 - sparring
FK Košíře Praha (martinczk) - Galena Kielce (aragorn12) OK
Jagiellonia Denver (wojtek23) - SANDECJA Nowy Sacz (sadeczanin72) OK
MŠK Turany (simocero) - Bytom Blues Boys (jefflebowski) OK
Chapecoense (paulosenna) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek) OK
30.05.2017 play-off / sparing
06.06.2017 dzień wolny
nawiedzony
10.04.2017, 08:12
III kolejka / III round · 11.04.2017
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2)
rywal nie przyjął wyzwań
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ (cup2)
rywal nie przyjął wyzwań
Gość
10.04.2017, 15:18
Zrazim SSA też się ociąga .
10.04.2017, 23:06
Jednak gramy
JeffLebowski
12.04.2017, 23:39
III kolejka / III round · 11.04.2017
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
możliwe że zagramy mecz w piątek, jak nie to dopiero w poniedziałek
To są tutaj wszak Najstarsze Derby Śląska https://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_G%C3...o%C5%BCnej
i to nie jest tak że one się nie odbędą...one muszą być w szczególny dzień, by frekfencja była jak największa
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
możliwe że zagramy mecz w piątek, jak nie to dopiero w poniedziałek
To są tutaj wszak Najstarsze Derby Śląska https://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_G%C3...o%C5%BCnej
i to nie jest tak że one się nie odbędą...one muszą być w szczególny dzień, by frekfencja była jak największa
13.04.2017, 17:24
Ja tam się nie obrażę jeśli mecze się odbędą Jak dalej pogracie w tej lidze to może zrobi się z Waszych meczy "Śląski Klasyk" :idea:
14.04.2017, 06:25
Hanza Goleniów (jalus) - Zrazim SSA (caqerr) 0:1, 2:2
14.04.2017, 17:16
(14.04.2017, 06:25)jalus napisał(a): [ -> ]Hanza Goleniów (jalus) - Zrazim SSA (caqerr) 0:1, 2:2
OK dzięki za informację i grę fer. Poprawka naniesiona i będzie widoczna po najbliższym sporządzeniu tabeli.
22.04.2017, 16:51
cup2 nie zaakceptował moich wyzwań i raczej tego nie uczyni ... jak widzę. Poczekam jednak regulaminowo
22.04.2017, 20:03
(22.04.2017, 16:51)mplazki napisał(a): [ -> ]cup2 nie zaakceptował moich wyzwań i raczej tego nie uczyni ... jak widzę. Poczekam jednak regulaminowo
Raczej nie Jeśli możesz to poczekaj do końca regulaminowego czasu
JeffLebowski
16.05.2017, 09:40
VIII kolejka / VIII round · 16.05.2017 - sparring
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
Dalej wiszą zapki
Bytom Blues Boys (jefflebowski) - KS RUCH CHORZÓW (filipletek)
Dalej wiszą zapki
Stron: 1 2